20:13:09 - جمعه 15 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین سامانه بارشی سال ۹۷ وارد بوشهر می شود
آخرین سامانه بارشی سال ۹۷ وارد بوشهر می شود
بوشهر-ایرنا-کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: آخرین سامانه بارشی سال ۹۷ عصر روز شنبه وارد این استان می شود.

پیام مساعدی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: پیش بینی می شود از عصر فردا با نفوذ تدریجی سامانه بارشی دیگر به استان، در ابتدا بارشها بر روی دریا در مرکز خلیج فارس آغاز و در ادامه مناطق جنوبی استان تحت تاثیر این سامانه بارشی قرار گیرد.
وی بیان کرد: پیش بینی می شود روز یکشنبه با تقویت سیستم بارشی، در اغلب نقاط استان علاوه بر افزایش پوشش ابر و وقوع بارشهای پراکنده، باران به همراه وزش باد قابل ملاحظه جنوبی، گاهی رگبار پراکنده باران و رعد و برق و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ ادامه یابد.
مساعدی افزود: به سبب وزش باد و گاهی تندبادهای لحظه ای طی این مدت، دریا مواج و متلاطم می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر یادآور شد: بررسی نقشه های هواشناسی همچنین نشان دهنده کاهش موقت وقوع ناپایداری جوی در سطح استان تا ظهر فرداست.
وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و گردوغبار و طی امروز در برخی نقاط از جمله نواحی شرقی و شمالی استان گاهی با بارش پراکنده باران پیش بینی شده است.
مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد بطور غالب جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۱۲ تا ۳۲ و در برخی ساعات امروز گاهی تا ۴۲ کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و امروز طی لحظاتی تا ۱۵۰ سانتیمتر و از امشب ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر خواهد بود.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر مد اول دریا ۰۳:۳۲ دقیقه ، جزر اول ساعت ۰۶:۲۱، مد دوم دریا ساعت ۱۴:۲۲ و جزر دوم ساعت ۲۲:۴۲ خواهد بود.
۷۲۱۲/۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  بازیکنان دریانوردان تجربه لازم برای ملی پوش شدن ندارند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب