8:54:38 - جمعه 11 دسامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین وضعیت آبگرفتگى معابر بوشهر / جهادگران مشغول کارند
آخرین وضعیت آبگرفتگى معابر بوشهر / جهادگران مشغول کارند
مسئول جهادى بسیج دانشجویى استان بوشهر گفت: معابر حاشیه شهر برازجان و روستاهاى اطراف آن، دچار آبگرفتگى شدید شدند و خانه‌ها زیر آب رفتند؛ گروه‌هاى جهادى همراه تیم‌هاى امدادى در این مناطق در حال خدمت‌رسانى به مردم هستند.

على رحیمیان، مسئول جهادى بسیج دانشجویى استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزارى دانشجو، در خصوص آخرین وضعیت آبگرفتگى معابر گفت: طبق آخرین گزارش تیم هاى جهادى بسیج دانشجویى بوشهر، معابر قسمت جنوبى شهر برازجان بر اثر بارندگى دچار آبگرفتگى شدید شده بود و اسباب و اثاثیه مردم روى آب شناور بودند، اما اکنون سیلاب فروکش کرده و تیم‌ها در حال پاکسازى و تخلیه رسوبات از منازل مسکونى هستند.

خبر جدید  مجموعه فعالیت‌های قرارگاه جهادی دانشجویی شهید مهدوی بوشهر در ایام کرونا تشریح شد

رحیمیان افزود: علاوه بر آن، معابر حاشیه شهر برازجان و روستاهاى اطراف آن و چند شهر دیگر هم دچار آبگرفتگى شدید شدند و خانه‌ها زیر آب رفتند؛ در این مناطق هم گروه هاى جهادى همراه تیم هاى امدادى در حال خدمت رسانى به مردم هستند.

مسئول جهادى بسیج دانشجویى استان بوشهر اظهار کرد: نیروهاى جهادى دانشجویى در مناطق سیل زده بوشهر اقدام به جابجایى مردم به کمپ هاى اسکان موقت کردند و علاوه بر آن، مردم را در چادرهاى هلال احمر اسکان دادند و به تخلیه آب از منازل مسکونى پرداختند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  بسیج دانشجویی پردیس شهیده بنت‌الهدی صدر بوشهر از وزیر آموزش و پرورش برای حضور در این دانشگاه دعوت کرد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب