21:19:16 - چهارشنبه 5 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز ثبت‌نام طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد استان بوشهر
آغاز ثبت‌نام طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد استان بوشهر
حجتالاسلام سیدمرتضی حسینی با بیان اینکه برنامهریزی و رایزنیهای مرتبط با طرح ضیافت اندیشه اساتیددانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهرتوسط کمیتهای شامل مسئولان دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در حال پیگیری است به خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر گفت: ثبت نام طرح ضیافت اندیشه استادان که از نیمه خرداد آغاز شده تا ۲۵ خرداد […]

حجتالاسلام سیدمرتضی حسینی با بیان اینکه برنامهریزی و رایزنیهای مرتبط با طرح ضیافت اندیشه اساتیددانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهرتوسط کمیتهای شامل مسئولان دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در حال پیگیری است به خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر گفت: ثبت نام طرح ضیافت اندیشه استادان که از نیمه خرداد آغاز شده تا ۲۵ خرداد جاری ادامه خواهد داشت.

وی ضیافت اندیشه استادان را طرحی جامع و اثرگذار در راستای پاسخگویی به نیازها و اولویتهای تربیتی و دینی اعضای هیئت علمی و سبب تقویت روحیه خودباوری و ارتقای سطح اخلاقی، فکری و اعتقادی و افزایش بصیرت دینی آنان دانست.

خبر جدید  تشییع و تدفین 2 شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی خارگ

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با بیان اینکه پیوند علوم دانشگاهی با مفاهیم دینی و معرفتی یکی از نیازهای مهم جامعه دانشگاهی است، عنوان کرد: رفع شبهات استادان، بیان آخرین یافتهها و نظریات علمی در باب مسائل علمی، دینی و عقیدتی، تبادل تجربیات عینی میان استادان و ارتقای مستمر علمی، معرفتی، فرهنگی و مهارتی آنان از اهداف اساسی این طرح وزین است که هرساله بهدنبال تحقق آن هستیم.

حسینی یکی از موارد مهم در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن را غنیسازی محیطهای دانشگاهی برشمرد و اظهارکرد: تقویت بنیه فرهنگی استادانو قراردادن آن در یک مدار ارزشی و ولایی دستاوردی شایسته و از مهمترین ابزار مقابله با تهاجم فرهنگی گسترده دشمنان خواهد بود.

خبر جدید  اقتدار ایران در جغرافیای جهان قدرت جدیدی به وجود آورده است

وی درباره مباحث مورد توجه در طرح ضیافت اندیشه سال ۹۸ استان بوشهر عنوان کرد: اندیشه سیاسی و مبانی انقلاب اسلامی سطح یک و آسیبشناسی حوزه تعلیم و تربیت در دانشگاه محورهای اصلی مباحث مطروحه خواهد بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با اشاره به اینکه مدت زمان برگزاری طرح ضیافت اندیشه سال ۹۸ استادان بوشهر هفت روز است، اضافه کرد: این طرح امسال نیز مانند سال گذشته در مشهد مقدسو از سوم تا نهم شهریور۹۸برگزار میشود.

خبر جدید  توسعه و ارتقای زیرساخت‌های صنعت گردشگری دریایی در استان بوشهر

حسینی یادآور شد: متقاضیان شرکت در طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر میتوانند با مراجعه به سایت iaub.nahad.ir برای ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: آغاز ثبت‌نام طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد استان بوشهر

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب