3:28:44 - سه‌شنبه 23 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در استان بوشهر تقویت می‌شود
اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در استان بوشهر تقویت می‌شود
دیلم- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در استان بوشهر تقویت می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه کرم پور عصر دوشنبه در دیدار با امام جمعه دیلم ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان اظهار داشت: ائمه جمعه محور کارهای فرهنگی هر شهری محسوب می‌شوند و تا زمانی که ائمه جمعه حامی و پشتیبان هستند فعالیت‌های فرهنگی به خوبی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هر جا همدلی و همکاری باشد کارهای فرهنگی از کیفیت مطلوبی برخوردار است افزود: توسعه برنامه‌های فرهنگی هنری نیازمند تعامل و همراهی جمعی است که در این میان ائمه جمعه و جماعات دین خود را به خوبی ادا کردند.

کرم‌پور اظهار داشت: شهرستان دیلم از ظرفیت و قابلیت‌های بسیار بالایی در حوزه فرهنگ و هنر برخوردار است که تعامل و همکاری دستگاه‌های فرهنگی در این زمینه می‌تواند تأثیر بسزایی داشته باشد.

خبر جدید  پنجمین جشنواره اذان در دیلم برگزار شد

افزایش کیفی آثار هنری

امام جمعه دیلم نیز ضمن خیرمقدم به مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و اهمیت و توجه ایشان به توسعه بخش فرهنگ و هنر گفت: کارهای فرهنگی در جامعه بسیار حساس و مهم همراه با ظرافت‌های خاصی است و در این ارتباط توانمندی‌های بسیار خوبی در این شهرستان وجود دارد که نشان از همراهی همه دستگاه‌های متولی است.

حجت الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری افزود: توجه به مجموعه فرهنگ و هنر از اولویت‌های بسیار مهم در شهرستان است که نیاز به توجه بیشتر در جهت تولید آثار فرهنگی و بالا بردن سطح کیفی آن است که می‌تواند پیامدهای بسیار مطلوبی را برای شهرستان در برداشته باشد.

خبر جدید  تنها راه نجات فلسطین مقاومت است

وی در ادامه به اهمیت و تأثیر گذاری جلسات شورای فرهنگ عمومی در شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: پیگیری جلسات شورا و تأثیر آن می‌تواند به عنوان بازوان حوزه فرهنگ و هنر در شهرستان باشد و نه تنها باعث ارتقای سطح فرهنگی در جامعه بلکه باعث رشد و پیشرفت فعالیت‌های فرهنگی شود.

جایگاه امام جمعه در رشد فرهنگی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی هنری در شهرستان دیلم گفت: هماهنگی بین ادارات و نهادهای متولی فرهنگ می‌تواند به رشد و تعالی فرهنگی در جامعه منجر شود و در این جایگاه امام جمعه می‌تواند نقش محوری را ایفا کند.

خبر جدید  نمایشگاه بزرگ کتاب در شهرستان دیلم افتتاح شد

زهره محنایی حضور امام جمعه و رهنمودهایشان را در حوزه فرهنگ و هنر تأثیرگذار دانست و افزود: برای تحقق برنامه‌ها و فعالیت‌های هنری نیازمند تعامل و همراهی همه جانبه نهادهای فرهنگی هستیم و در رأس آن حضور امام جمعه می‌تواند کمک شایانی در این زمینه داشته باشد.

گفتنی است در این دیدار مدیر حراست اداره کل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم نیز حضور داشتند.

کد خبر ۴۵۹۷۵۴۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب