5:04:25 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح ملی تاپ دربوشهر آغاز شد
اجرای طرح ملی تاپ دربوشهر آغاز شد
بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: اجرای طرح ملی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) به منظور ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه در این استان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، سید حسین حسینی محمدی روز چهارشنبه در نشست معرفی سامانه تاپ و برنامه ریزی چگونگی اجرای این طرح افزود: با اجرای این طرح فصل جدیدی از ارتباط دانشگاه و صنعت در استان بوشهر رقم می خورد.
وی یادآورشد: توسعه دانش بنیان بنگاهها، جهت دهی و هدایت پایان نامه های تحصیلات تکمیلی، تقویت ارتباط بین صنعت و دانشگاه و همچنین گسترش فعالیت تحقیق و توسعه در بنگاههای اقتصادی از جمله هدف های مهم این طرح است.
حسینی محمدی اظهارداشت: اجرای طرح یاد شده می تواند منجر به ایجاد ارزش افزوده بیشتر از طریق توسعه تولید کالا، خدمات و عملکرد دانش بنیان و افزایش بهره وری شود.
وی ادامه داد: بنگاه های اقتصادی استان بوشهرمی توانند به منظورفراهم آوری زمینه های رسوخ دانش و فناوری های جدید در واحد های مربوطه با مراجعه به سامانه الکترونیکی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) به آدرس http://www.iranetop.ir/ نسبت به نام نویسی و اعلام نیاز خود اقدام کنند.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  برترین های المپیاد محله ای شطرنج بوشهر معرفی شدند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب