12:30:35 - جمعه 26 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح ملی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) دراستان بوشهر
اجرای طرح ملی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) دراستان بوشهر
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: طرح ملی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) به منظور ارتباط بیشترصنعت و دانشگاه در استان بوشهراجرایی می شود.

اجرای طرح ملی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) دراستان بوشهربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سید حسین حسینی محمدی در اولین جلسه معرفی سامانه تاپ و برنامه ریزی چگونگی اجرای طرح افزود: با اجرای طرح تاپ فصل جدیدی از ارتباط دانشگاه و صنعت در استان بوشهررقم خواهد خورد.
وی گفت: توسعه دانش بنیان بنگاهها، جهت دهی و هدایت پایان نامه های تحصیلات تکمیلی، تقویت ارتباط بین صنعت و دانشگاه و همچنین گسترش فعالیت تحقیق و توسعه در بنگاههای اقتصادی از جمله اهداف مهم اجرای این طرح است.
حسینی محمدی افزود: در صورت تمایل هر یک از واحد های صنعتی ؛ اجرای طرح مذکور می تواند منجر به ایجاد ارزش افزوده بیشتر از طریق توسعه تولید کالا، خدمات و عملکرد دانش بنیان و افزایش بهره وری شود.
وی گفت: بنگاههای اقتصادی استان بوشهرمی توانند به منظورفراهم آوری زمینه های رسوخ دانش و فناوری های جدید در واحد های مربوطه با مراجعه به سامانه الکترونیکی توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) به آدرس http://www.iranetop.ir نسبت به ثبت نام و اعلام نیاز خود اقدام کنند.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

خبر جدید 
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب