3:28:40 - سه‌شنبه 23 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دیلم کمبود نیروی انسانی دارد
اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دیلم کمبود نیروی انسانی دارد
دیلم – فرماندار شهرستان دیلم گفت: اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دیلم کمبود نیروی انسانی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالامیر قاسمی عصر دوشنبه در نشست با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: تقویت برنامه‌های بخش فرهنگ و هنر به عنوان یکی از اهداف مهم در دستور کار است.

فرماندار شهرستان دیلم خاطرنشان کرد: فعالیت‌های هنری بسیار خوبی را با موضوعات مختلف فرهنگی در شهرستان دیلم شاهد هستیم که این نشان از پویایی و پیشرفت حوزه فرهنگ و هنر در این شهرستان است.

خبر جدید  فرصت فضای مجازی به بهترین وجه توسط نسل جوان استفاده شود

قاسمی ضمن قدر دانی از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم و کارکنان این مجموعه افزود: اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دیلم کمبود نیروی انسانی دارد و امیدواریم که با تلاش‌های مدیر کل حوزه فرهنگ و هنر استان توجه و اهمیت بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

ارتقای شاخص‌های فرهنگی و هنری

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز در این دیدار گفت: مهمترین رسالت حوزه فرهنگ و هنر ارتقای شاخص‌های فرهنگی و هنری در سطح جامعه است.

خبر جدید  کاروان خادمین رضوی وارد گناوه شد

فاطمه کرم پور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر عصر دوشنبه در دیدار با فرماندار دیلم ضمن همدردی با هموطنان در حادثه سیل و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: از دیگر رسالت‌های حوزه فرهنگ و هنر تربیت هنرمندان سالم در سطح جامعه است.

وی با اشاره به اینکه تعامل و هم اندیشی می‌تواند راهگشای مناسبی برای توسعه فعالیت‌های حوزه فرهنگ و هنر شود افزود: با توجه کمبود نیروهای انسانی که در حوزه فرهنگ و هنر وجود دارد ولی هرساله با در پیش گرفتن تعامل و استفاده از نهادهای فرهنگی و تعامل مجموعه فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها پیشرفت خوبی را در حوزه هنری شهرستان‌ها شاهد هستیم.

خبر جدید  ملت ایران به وجود پاسداران و جانبازان افتخار می‌کند

کد خبر ۴۵۹۷۵۶۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب