19:36:04 - چهارشنبه 3 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارائه خدمات به بیش از هفت هزار نفر در طرح بسیج سلامت نوروزی
ارائه خدمات به بیش از هفت هزار نفر در طرح بسیج سلامت نوروزی
بررسی نقشه‌های هواشناسی خبر از ورود سامانه بارشی جدید از روز جمعه به کشور می‌دهد که سبب افزایش ناپایداری‌های جوی در سطح استان بوشهر می‌شود.

ارائه خدمات به بیش از هفت هزار نفر در طرح بسیج سلامت نوروزیبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز بوشهر،رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: تا دوازده فروردین مراکز جامع سلامت در شهرستان گناوه به هفت هزار و صد و هفتاد نفر خدمات بهداشتی درمانی ارائه دادند.

مهندس محمد بازیاری افزود: با انجام برنامهریزیهای لازم از اواخر اسفندماه نود و هفت، تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب در ایام نوروز بهمنظور بالا بردن رضایت مردم و مسافران نوروزی از خدمات بهداشتی درمانی شهرستان گناوه دوچندان کردهایم.

خبر جدید  اساتید دانشگاه گناوه تجلیل شدند

وی گفت: در کنار مراکز جامع سلامت شهری و روستایی که در ایام تعطیل نیز مشغول به فعالیت بودند، کارشناسان بهداشتی و درمانی در چهار مرکز شبانهروزی دیگر نیز در سطح شهر گناوه به ارائه خدمت به مراجعین پرداختند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طرح بسیج سلامت نوروزی نود و هشت شهرستان گناوه افزود: ۲۴۶۱ نفر در این ایام به پزشکان مستقر در مراکز جامع سلامت مراجعه کردند.

خبر جدید  آغاز برداشت غلات در گناوه

بازیاری ادامه داد: خدمات دندانپزشکی و آزمایشگاهی و رادیولوژی در کنار خدمات پزشکی نیز به مردم ارائهشده است.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای نوروز ۹۸ تا دوازده فروردینماه، ۲۱۰ نفر از خدمات دندانپزشکی، ۹۳۱ نفر از خدمات واحد آزمایشگاه، ۱۳۹ نفر از خدمات واحد رادیولوژی و ۹۷۴ نفر از خدمات پرستاری استفاده کردند.

خبر جدید  ۷ کشته و مصدوم در تصادف جاده‌ای در محور آبدان به دوراهک

رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه با اشاره به ادامه ارائه خدمات تا پایان تعطیلات گفت: هدف ما ارائه خدمات باکیفیت و جلب رضایت مراجعین است و مجموعه بهداشت و درمان شهرستان گناوه آماده ارائه خدمات به مراجعین است.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب