آفتاب بوشهر » ارتباطات استان بوشهر طی تعطیلات نوروزی اختلالی نداشت
۳:۱۶:۰۷ - دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارتباطات استان بوشهر طی تعطیلات نوروزی اختلالی نداشت
بوشهر – مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: ارتباطات در حوزه تلفن همراه و اینترنت بدون هیچ گونه اختلال در خدمت مسافرین نوروزی بود.

علی سملیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به میزان بالای تردد مسافران نوروزی در استان بوشهر به عنوان دومین استان در بحث جذب گردشگر اظهار داشت: بررسی سامانه ۱۹۵ به عنوان پاسخگویی به شکایات در حوزه ارتباطات نشان دهنده میزان رضایت بالای مسافران در این حوزه است.

وی اضافه کرد: طی بازدید کارشناسان اداره کل کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر و همچنین تماس مستقیم با فرمانداران در شهرستان‌های شمالی استان بوشهر، ارتباطات در حوزه تلفن همراه و اینترنت بدون هیچ گونه اختلال در خدمت مسافرین نوروزی بود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین عوامل ایجاد بستر مناسب ارتباطی در ایام نوروز را برنامه‌ریزی قبل از آغاز ایام نوروز بوده است.

وی بیان داشت: با تشکیل کمیته ارتباطات نوروزی تمهیدات لازم در خصوص افزایش کانال‌های ارتباطاتی و اینترنتی در تمام شهرستان‌های استان انجام و سایت‌های سیار تلفن همراه در نقاط پر ترافیک مستقر شد.

کد خبر ۴۵۸۴۲۸۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب