11:39:16 - جمعه 8 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اردوی راهیان نور نوروزی جریانی فرهنگی و ارزشمند است
اردوی راهیان نور نوروزی جریانی فرهنگی و ارزشمند است
بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: اردوی راهیان نور که به عنوان یک جریان فرهنگی ارزشمند مورد توجه است نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار شهادت و نهادینه کردن فرهنگ ایثارگری دارد.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر عبدالکریم گراوند در نشست هماهنگی ستاد کاروان اردوی راهیان نور استان بوشهر افزود: در این زمینه برای تامین منابع هزینه‌های مالی اردوهای راهیان نور همکاری دستگاه‌ها و مراکز اقتصادی و صنعتی ضروری است.
وی بیان کرد: همه ساله در آستانه عید نوروز، اعزام به اردوی راهیان نور آغاز می‌شود که با توجه به آب و هوای مطلوب استان بوشهر، پیش بینی می‌شود اعزام به اردوی راهیان نور دریایی خارگ امسال افزایش داشته باشد.
گراوند ادامه داد: برای اعزام زائران به اردوهای راهیان نور از استان بوشهر حمایت‌های ویژه مورد توجه است و از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.
وی افزود:حمایت از سپاه پاسداران و برنامه‌های آنان مورد تاکید است و کمک‌های لازم در راستای تحقق برنامه تدوینی انجام می‌شود.
گراوند با اشاره به ساخت اردوگاه سپاه استان بوشهر در مرز شلمچه خوزستان تصریح کرد: برای ایجاداردوگاه یاد شده در مرز شلمچه خوزستان زمین آن تحویل شده که برای ساخت این اردوگاه اعتبارات مورد نیاز تامین می‌شود.
استاندار بوشهر در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر سال آینده با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار می‌شود.
گراوند اظهار داشت: کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر باید در زمان و موقعیت ویژه‌ای برگزار شود که تحت‌الشعاع دیگر برنامه‌ها قرار نگیرد.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

خبر جدید  خانواده شهدای شهرستان دیر تجلیل شدند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب