13:35:48 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار بوشهر: حب و بغض سیاسی بزرگترین آفت رسانه است
استاندار بوشهر: حب و بغض سیاسی بزرگترین آفت رسانه است
بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: گرفتار شدن به حب و بغض های سیاسی بزرگترین آسیبی است که می تواند به رسانه وارد و اصحاب رسانه را از کارکرد حرفه ای بازدارد.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در آئین راه اندازی دفتر خبرگزاری ایسنا در بوشهر افزود: با توجه به درپیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) باید از حب و بغض های سیاسی دور باشد.
وی بیان کرد: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) باید مراقب باشد دچار آسیب های موجود در حوزه رسانه نشود.
گراوند ادامه داد: همانطور که جهاد دانشگاهی در استان بوشهر توانسته در بخش های علمی و پژوهشی گامهای موثری بردارد ایسنا نیز این ویژگی را حفظ و تلاش کند رسانه ای تاثیرگذارباشد.
وی اضافه کرد: ایسنا باید به صورت حرفه ای رفتار کند و در راستای معرفی استان گام بردارد.
استاندار بوشهر گفت: جهاد دانشگاهی مولود انقلاب است و هدف از راه اندازی این نهاد استفاده از توان جوانان برای رسیدن به توسعه در بخش های مختلف است.
وی افزود: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در دل جهاد دانشگاه متولد شده و به عنوان مجموعه ای تاثیر گذار در توسعه می تواند گام بردارد.
استاندار بوشهر تاکید کرد: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) برای معرفی قابلیت ها و توانمندی های استان تلاش کند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: جهاد دانشگاهی در این استان در بخش های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال گام های موثری برداشته است.
علی احمدی زاده افزود: با توجه به تعطیلی دانشگاه های علمی کاربردی تلاش می شود از اول مهرماه پذیرش دانشجو داشته باشیم و ۳۰ دستگاه اجرایی در بخش های آموزشی با جهاد دانشگاهی تفاهم نامه امضا کردند.
وی با اشاره به فعالیت بانک سلول های بنیادی بند ناف بوشهر گفت: در زمان حاضر ۴۰۰ نمونه سلول های بنیادی در این مرکز ذخیره سازی شده است.
احمدی زاده اضافه کرد: براساس انعقاد تفاهم نامه با موسسه رویان به زودی آزمایشگاه ژنتیک دولتی در استان بوشهر راه اندازی می شود.
وی راه اندازی مرکز رشد و شکوفایی فناوری برای جوانان، راه اندازی سازمان فعالیت های قرآنی و خبرگزاری قرآنی در بوشهر از جمله دیگر برنامه های جهاد دانشگاهی در استان بوشهر است.
دفتر خبرگزاری ایسنا در استان بوشهر در عمارت گلستان با حضور علی متقیان مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران راه اندازی و زهر عرب زاده به عنوان مسوول این خبرگزاری معرفی شد.
۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  فعالیت زود هنگام انتخاباتی نامزدها در فضای مجازی مصداق تخلف است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب