2:32:57 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار بوشهر خواستار تأمین مایحتاج عمومی مردم با قیمت مصوب شد
استاندار بوشهر خواستار تأمین مایحتاج عمومی مردم با قیمت مصوب شد
استاندار بوشهر با تأکید بر تأمین مایحتاج عمومی مردم استان در ماه مبارک رمضان گفت: در این ماه بافضیلت ضمن راه‌اندازی نمایشگاه‌های ضیافت در شهرستان‌ها، نظارت و بازرسی بر قیمت کالا و اجناس تشدید شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند بعدازظهر امروز در نشست ستاد تنظیم بازار استان بوشهر با گرامیداشت روز ملی خلیج فارس و تبریک هفته معلم و با بیان اینکه اصناف نقش تعیینکنندهای در آرامش و کاهش تنش در بازار دارند اظهار داشت: اکنون با تأمین اقلام پرمصرف مردم، آرامش در بازار ایجاد شده که در آستانه ماه مبارک رمضان میطلبد این آرامش تداوم داشته باشد.

وی با تأکید بر نظارت بر قیمت کالا و تأمین اجناس مورد نیاز مردم گفت: نظارت و بازرسی بر قیمتها و تأمین اجناس باید بهصورت مستمر در شهرها و بخشها با جدیت پیگیری و عمل شود.

استاندار بوشهر، افزایش سهمیه برنج با قیمت ستاد تنظیم بازار را خواستار شد و خاطرنشان کرد: کالاهای پرمصرف مردم در ماه مبارک رمضان تأمین و قیمت این کالاها بهویژه زولبیا، آش و دیگر کالاهای پرمصرف اطلاعرسانی شود.

گراوند با تأکید بر تحقق تعهد مرغداران در تحویل مرغ تولیدی به بازار مصرف افزود: مرغداریهایی که نهادههای دامی با قیمت ستاد تنظیم بازار دریافت کردهاند باید سهمیه واحد مرغداری خود را از طریق ستاد تنظیم بازار و پشتیبانی دام استان بوشهر به بازار تحویل دهند.

وی با تأکید بر نظارت و کنترل سختگیرانه برای تحویل گوشت مرغ واحدهای یادشده به بازار مصرف خاطرنشان کرد: واحدهای مرغداری استان بوشهر که نهاده دامی تحویل گرفتهاند باید براساس سهمیه تعیینشده، مرغ تولیدی را به بازار تحویل دهند که در این راستا مرغداریها باید به تعهد خود پایبند باشند و هر قصوری در این زمینه پذیرفتنی نیست.

استاندار بوشهر با قدردانی از اتحادیه اصناف استان بوشهر که شکر با قیمت مناسب توزیع میکنند گفت: اتحادیه اصناف در توزیع کالاهای با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار، فروشگاههای توزیعکننده افزایش دهد.

گراوند با تأکید بر استفاده از تعاونیهای مصرف برای توزیع کالا و اجناس تصریح کرد: نظارت بر بازار و قیمت اجناس بهویژه در ماه مبارک رمضان باید افزایش یابد و قاطعانه با متخلفان برخورد شود.

وی با تأکید بر راهاندازی نمایشگاه ضیافت در شهرستانهای ۱۰گانه استان بوشهر خواستار تأمین مایحتاج عمومی مردم با قیمت مصوب شد.

استاندار بوشهر با قدردانی از تأمین لاستیک خودروهای سبک ناوگان حملونقل عمومی بهویژه تاکسیها افزود: کالاها و اجناسی که در انبار سازمان اموال تملیکی دارای حکم قضایی و قابل مصرف است با تأیید مرکز بهداشت در عرصه سلامتی، برای توزیع بین مصرفکنندگان در اختیار تعاونیهای مصرف قرار داده شود.

گراوند، با تأکید بر تأمین خرمای مورد نیاز نمایشگاههای سراسر کشور در ماه مبارک رمضان گفت: تولیدکنندگان خرمای استان بوشهر، باید در ماه مبارک رمضان در راستای تأمین خرمای مورد نیاز مردم در سراسر کشور بهویژه تهران در نمایشگاههای ضیافت شرکت کنند.

وی تأمین میوه و ترهبار مورد نیاز مردم با قیمت مصوب را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: از اصناف انتظار میرود در تأمین میوه با قیمت مصوب در ماه مبارک رمضان اقدام کنند.

استاندار بوشهر با اشاره به آغاز برداشت گندم و تعیین ۷ مرکز خرید محصولات مازاد بر نیاز کشاورزان در شهرستانهای مختلف استان بوشهر تأکید کرد: محصول گندم کشاورزان که خارج از چرخه و سیستم تعیین شده از کشاورزان خریداری میشود، هرچه سریعتر جمعآوری شود.

انتهای پیام/ش*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب