19:36:41 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار بوشهر: پرونده مسکن مهر بوشهر سال آینده بسته می‌شود
استاندار بوشهر: پرونده مسکن مهر بوشهر سال آینده بسته می‌شود
استاندار بوشهر با بیان اینکه ۲۰ هزار واحد مسکن مهر در استان بوشهر در ۵ سال گذشته تکمیل شده است گفت: برای تکمیل واحدهای باقی‌مانده برنامه ریزی شده تا ان‌شالله پرونده مسکن مهر سال آینده بسته شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند بعدازظهر امروز در نشست شورای تأمین مسکن استان بوشهربا تاکید بر تسریع در تکمیل مسکن مهر استان بوشهر اظهار داشت: واحدهای باقیمانده مسکن مهر استان بوشهر باید در سریعترین زمان تکمیل شود.

وی مشکلات بیمه و مالیات واحدهای تعاونی مسکن مهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد:مشکلات مردم در این بخش باید با تعامل و اتحاد مسئولان برطرف شود که در این راستا مسئولان باید در گرهگشایی مشکلات مردم تسریع کنند.

استاندار بوشهر حل مشکلات مردم و افزایش رضایتمندی جامعه را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: باید با استفاده از قوانین و مقررات برای حل مشکلات مردم تلاش شود.

گراوند تکمیل واحدهای مسکن مهر نیمه تمام استان بوشهر را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: یکهزار واحد مسکن مهر بوشهر بر اساس برنامهریزی در هفته دولت سال آینده تکمیل و تحویل متقاضیان میشود و سال آینده باید جشن پایان ساخت مسکن مهر در استان برگزار شود.

وی با تاکید بر حل مشکلات طرحهای آبرسانی، گازرسانی و برقرسانی در مجتمعهای مسکن مهر گفت: مشکلات اجرای طرحهای آبرسانی، برقرسانی و گازرسانی در واحدهای مسکن مهر باید برطرف شود و هیچ بهانهای در این زمینه پذیرفتنی نیست.

استاندار بوشهر تکمیل فضای سبز در مجتمعهای مسکن مهر را یک ضرورت دانست و افزود: مسکن مهر تلاش شود که از گونههای کمآببر در توسعه فضای سبز در مجتمعهای مسکن مهر استفاده شود تا مشکلی در زمینه تأمین آب آنها وجود نداشته باشد.

گرواند با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید ۲۰ هزار واحد مسکن مهر در استان بوشهر تکمیل شده است خاطر نشان کرد: برای تکمیل واحدهای مسکن مهر باقیمانده برنامه ریزی شده تا انشالله پرونده مسکن مهر سال آینده بسته شود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب