21:19:31 - چهارشنبه 5 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استفاده از اندیشه‌های امام گره‌گشای بسیاری از مسائل مدیریتی است
استفاده از اندیشه‌های امام گره‌گشای بسیاری از مسائل مدیریتی است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خورموج، اشکان معصومی ظهر امروز در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج (دشتی) برگزار شد، اظهار کرد: ملتهای آزادیخواه جهان، ایران اسلامی را بهعنوان الگوی ایستادگی در برابر زورگویان و مستکبران انتخاب میکنند. وی خاطرنشان کرد: ایران نماد […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خورموج، اشکان معصومی ظهر امروز در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج (دشتی) برگزار شد، اظهار کرد: ملتهای آزادیخواه جهان، ایران اسلامی را بهعنوان الگوی ایستادگی در برابر زورگویان و مستکبران انتخاب میکنند.

وی خاطرنشان کرد: ایران نماد مقاومت،آزادیخواهی و استکبارستیزی در جهان است؛ همه اینها را مرهون اندیشههای الهی برگرفته از قرآن توسط امام راحل و رهبر معظم انقلاب هستیم.

خبر جدید  بزرگی انسان به گره‌گشایی و داشتن زبان خیر است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج اضافه کرد: استفاده از اندیشههای امام راحل گرهگشای بسیاری از مسائل مدیریتی امروز بوده؛ کما اینکه گاهی فاصله گرفتن مسئولان از شعارهای انقلاب آسیبهای جدی به کشور وارد کرده است.

معصومی مطرح کرد: اکنون در گام دوم انقلاب اسلامی دانشگاهیان باید با قدرت تفکر جوانی،تکیه بر ایمان و تولید داخلی، روحیه استکبارستیزی را تقویت کنند و این یکی از بهترین راهها برای مقابله با القایناامیدی توسط مستکبران است.

خبر جدید  راه‌اندازی مدرسه عالی مهارت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج

وی تصریح کرد: اقتدار انقلاب اسلامی و جایگاه اسلام در برابر استکبار با ۴۰ سال گذشته قابل مقایسه نیست و روحیه سازشناپذیری، تکیه به توان داخلی و هدایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری موجب پیشرفتهای شگرفی شده است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: استفاده از اندیشه‌های امام گره‌گشای بسیاری از مسائل مدیریتی است

خبر جدید  اعزام کاروان تلاوت قرآن کریم به روستاهای دشتی
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب