20:02:21 - جمعه 15 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسکله ۵۰ هزارتنی کانتینری مجتمع بندری نگین آماده افتتاح شد
اسکله ۵۰ هزارتنی کانتینری مجتمع بندری نگین آماده افتتاح شد
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از سازمان بنادر و دریانوردی، سیاوش ارجمندزاده درباره بهرهبرداری و آغاز عملیات اجرایی ۴ طرح در بندر بوشهر، بیان کرد: همزمان با سفر رئیسجمهور و هیئت دولت به استان بوشهر، بهرهبرداری و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه در بندر بوشهر روز یکشنبه ۲۶ اسفندماه انجام خواهد شد. وی گفت: […]

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از سازمان بنادر و دریانوردی، سیاوش ارجمندزاده درباره بهرهبرداری و آغاز عملیات اجرایی ۴ طرح در بندر بوشهر، بیان کرد: همزمان با سفر رئیسجمهور و هیئت دولت به استان بوشهر، بهرهبرداری و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه در بندر بوشهر روز یکشنبه ۲۶ اسفندماه انجام خواهد شد.

وی گفت: یکی از مهمترین پروژههای قابل بهرهبرداری، اسکله ۵۰ هزار تنی کانتینری مجتمع بندری نگین با اعتبار ۹۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی است.

به گفته ارجمندزاده، دیگر پروژه قابل بهرهبرداری، لایروبی پای اسکله مجتمع بندری نگین به حجم یکمیلیون مترمکعب و با عمق ۱۲,۵ متر با مبلغی بالغبر ۳۰ میلیارد تومان است که توسط سازمان بنادر و دریانوردی انجام میشود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ادامه داد: همزمان با سفر روحانی به بندر بوشهر آغاز عملیات اجرایی دو طرح دیگر نیز صورت خواهد گرفت که شامل احداث جاده دسترسی جزیره نگین به طول ۹.۵ کیلومتر و پل به طول ۱۷۶ متر است که با هزینه ۶۳ میلیارد تومان توسط سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد میشود.

ارجمندزاده عنوان کرد: دیگر طرحی که عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد لایروبی کانال داخلی و خارجی به طول ١٧٤ کیلومتر و عمق ۱۰.۸ و ۱۰.۳ متر در بندر بوشهر است که با حجم ۵ میلیون و هفتصد و پنجاههزار مترمکعب و با هزینه ۱۹۰ میلیارد تومان توسط سازمان بنادر و دریانوردی انجام میشود.

انتهای پیام/۴۰۸۳/ن


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  تشریح اهمیت منابع طبیعی در آیات و روایات
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب