20:43:56 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اشتغال در صنایع استان بوشهر حق اهالی محیط پیرامونی است
اشتغال در صنایع استان بوشهر حق اهالی محیط پیرامونی است
بوشهر – فرماندار شهرستان بوشهر گفت: اشتغال در صنایع استان بوشهر حق اهالی محیط پیرامونی است.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس جمشیدی ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ نمونه عینی هشت سال دفاع مقدس است و مردم در کنار هم مقاومتی بزرگ رقم زدند و امروز نیز همه باید در کنار هم باشیم.

وی اضافه کرد: هر کاری در جزیره خارگ صورت گرفته حق مردم خارگ بوده است و ما هیچ منتی بر مردم نداریم و باید همه ظرفیت‌ها را به کار بگیریم تا بهترین خدمات به مردم این جزیره ارائه شود.

خبر جدید  کارآفرینی در استان بوشهر تقویت شود

فرماندار شهرستان بوشهر به پیگیری‌های شخصی استاندار بوشهر برای رفع مشکلات جزیره خارگ اشاره کرد و افزود: در کنگان تلاش کردیم تا اشتغال در خدمت نیروهای بومی باشد و در خارگ نیز این موضوع را پیگیری کردیم.

وی با بیان اینکه اشتغال در صنایع حق مردم محیط پیرامونی است، تصریح کرد: ما از ابزاری که داریم در خدمت مردم جزیره خارگ استفاده می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا نیروی بومی خارگ استخدام شوند.

خبر جدید  افسردگی آمریکا در مقابله با ایران/ دشمن دنبال تزلزل مردم است

جمشیدی با بیان اینکه تاکنون برای اشتغال هیچیک از بستگانم توصیه‌ای برای اشتغال نداشته‌ام، بیان کرد: مشکلات و مسائل مختلف برای مردم خارگ است و انتظار داریم خدمات نیز برای این مردم باشد.

وی به اقدامات صورت گرفته برای احقاق حقوق کارگران در جزیره خارگ اشاره کرد و افزود: دغدغه اساسی برای رفع مشکلات اشتغال در جزیره خارگ داریم و همه ظرفیت‌ها را به کار خواهیم گرفت.

کد خبر ۴۶۳۹۲۶۷


منبع :: اشتغال در صنایع استان بوشهر حق اهالی محیط پیرامونی است

خبر جدید  ۶۰۰۰ مددجوی کمیته امداد استان بوشهر دفترچه بیمه سلامت گرفتند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب