12:10:49 - چهارشنبه 11 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعتبار موردنیاز برای تامین قرص یُد در بودجه کشور لحاظ شود
اعتبار موردنیاز برای تامین قرص یُد در بودجه کشور لحاظ شود
استاندار بوشهر گفت: تامین قرص ید یکی از ضرورت های استان است و باید بودجه موردنیاز برای تامین قرص یُد با همکاری سازمان پدافند غیرعامل در بودجه کشور لحاظ شود.

شعار سال: عبدالکریم گراوند در نشست ارزیابی مانور پرتوی که ۱۲ اردیبهشت ماه امسال در بوشهر برگزار شد با قدردانی از عوامل برگزاری رزمایش پرتوی اظهار کرد: مردم با فرهنگ و همیشه در صحنه بوشهر در برگزاری این رزمایش حضوری موثر داشتند و مهم ترین نقطه مثبت این رزمایش حضور و همکاری مردم بوشهر بود.

وی با اشاره به ارزیابی صورت گرفته از عملکرد کارگروه های ۹ گانه پدافند غیرعامل گفت: در برگزاری هر مانوری نقاط ضعف و قوت وجود دارد که باید نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم.

خبر جدید  قبل از آلوده شدن به فکر پایتخت انرژی کشور باشید

استاندار بوشهر تصریح کرد: یکی از نقاط ضعف این رزمایش این بود که در استان تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای برگزاری چنین رزمایش مهمی وجود نداشت لذا سازمان پدافند غیرعامل باید برای این مشکل تدبیری بیاندیشد.

، گراوند با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل باید برای تامین و تقویت تجهیزات موردنیاز رزمایش، حمایت مالی لازم انجام دهد، افزود: تجهیزاتی که از سوی سازمان پدافند غیرعامل استان برای برگزاری رزمایش پرتوی وارد استان شد باید در اختیار استان بوشهر قرار می گرفت و انتظار داریم سازمان پدافند غیرعامل این موضوع را محقق کند.

خبر جدید  بسته‌های توزیعی برای ترویج زکات بوده، نه کمک معیشتی

گراوند بیان کرد: کارگروه های ۹ گانه باید نقاط ضعف و قوت خود را مورد بررسی قرار دهند ضمن اینکه شورای پدافند غیرعامل استان ارزیابی مجددی هم از این رزمایش انجام دهد.

استاندار بوشهر تاکید کرد: به منظور آمادگی بیشتر استان برای برگزاری رزمایش پرتوی در آینده، رزمایش های موضوعی با هماهنگی شورای پدافند غیرعامل برنامه‌ریزی شود.

خبر جدید  معاش ۱۵ درصد از مردم بوشهر درگرو کالا‌های ته‌لنجی

وی اظهار کرد: تامین قرص ید یکی از ضرورت های استان بوشهر است و باید بودجه مورد نیاز برای تامین قرص ید با همکاری سازمان پدافند غیرعامل در بودجه کشور لحاظ شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ ۱۶ آذر ۹۸، کد مطلب: ۹۸۰۹۱۶۱۱۵۹۳: www.isna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب