12:49:30 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعضای شوراها متحد و همدل باشند/ لزوم رفع اختلافات در شوراها
اعضای شوراها متحد و همدل باشند/ لزوم رفع اختلافات در شوراها
بوشهر – رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهرگفت: شورا زمانی موفق است که اتحاد، همدلی و یک‌دستگی در میانشان وجود داشته باشد

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی بختیاری صبح سه‌شنبه در دومین نشست شورای اداری شهرستان بوشهر که به مناسبت روز شوراها برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه جایگاه شوراهای فرا دست می‌تواند پل ارتباطی خوبی ما بین شوراها در شهرستان باشد، نیاز است کماکان مسئولان همچون گذشته این شورا را یاری کنند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهر اضافه کرد: حادثه آتش سوزی عالی‌شهر در ابتدای سال ۹۸ و همبستگی دستگاه‌ها و اقدامات انجام شده در مهار آن از عملکرد شورای شهرستان است که می‌تواند باعث الگوبرداری سایر شوراهای استان از آن شود.

خبر جدید  موزه منطقه ای خلیج فارس امسال به بهره برداری می رسد

بختیاری با بیان اینکه روز شورا برای من روزی است که شورا دور از هرگونه مسائل سیاسی، منیت و پشت فکر و به صورت خالصانه در راستای پیشرفت شهر گام بردارد، خاطرنشان کرد: شورا زمانی موفق است که اتحاد و همدلی و یک‌دستگی در میانشان وجود داشته باشد و این موج را به مردم انتقال دهد.

رئیس شورای شهرستان بوشهر اضافه کرد: امیدوارم مسئولان هیچ موقع از شوراها دلگیر نشوند زیرا شورا برای مسئولین به عنوان ضربه گیر عمل کرده و حداقل توقع این است که درد و دل آنها را با آغوش باز بشنوند و پس از نتیجه‌گیری وارد عمل شوند.

خبر جدید  حل مشکلات زیرساختی جزیره خارگ در دستور کار است

بختیاری اضافه کرد: واقعیتی که متأسفانه دامن گیر شوراها شده است، بحث اختلافات است که قطعاً اگر زیاده خواهی، منیت و غرور در میان نباشد امکان برطرف کردن و حل و فصل آن بسیار آسان است.

وی تاکید کرد: البته قانون اکثر موارد را تحلیل کرده و می‌توان با استفاده از آن به موفقیت رسید چراکه شوراهای فرادست بهترین کارگروه برای این اقدام است که در همین راستا باید به ماده ۳۲ قانون شورای شهرستان اشاره کرد که در این خصوص می‌تواند بسیار کارگشا باشد.

خبر جدید  ۹۳ درصد سرقت‌ها در شهرستان دشتی کشف شد

وی تصریح کرد: از مسئولین درخواست دارم در این زمینه شورا را همراهی کرده تا کمک یار خوبی برای آنان و دیگر مسئولین نظام جمهوری اسلامی باشند تا دست در دست هم و با آرامش خاطر در شرایط متفاوت و خاص تصمیمات بجا و مطلوبی گرفت.

کد خبر ۴۶۰۴۳۰۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب