12:02:31 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۹۶۰ میلیارد ریال پروژه در شهرستان دیر
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۹۶۰ میلیارد ریال پروژه در شهرستان دیر
بوشهر(پانا) – در دهه مبارک فجر ۹۶۰ میلیارد ریال پروژه در دیر افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد. عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر در جمع خبرنگاران در دیر با تبریک دهه مبارک فجر عنوان کرد: ۸۵ درصد اعتبارات افتتاح و ۱۵ درصد دیگر مربوط به آغاز عملیات اجرایی است. او در ادامه بیان کرد: در […]

بوشهر(پانا) – در دهه مبارک فجر ۹۶۰ میلیارد ریال پروژه در دیر افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد. عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر در جمع خبرنگاران در دیر با تبریک دهه مبارک فجر عنوان کرد: ۸۵ درصد اعتبارات افتتاح و ۱۵ درصد دیگر مربوط به آغاز عملیات اجرایی است.
او در ادامه بیان کرد: در مجموع در دهه فجر ۸۸ پروژه با ۸۱ میلیارد تومان پروژه افتتاح و ۹ پروژه با ۱۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
استاندار بوشهر با بیان اینکه در حوزه کشاورزی کارهای خوبی صورت گرفته است، افزود: در حوزه درمان فعالیت‌های گسترده‌ای انجام شده و در حوزه برق رسانی، و ساختمان فرمانداری و ساخت منازل ویژه مددجویان کمیته امداد اقدامات مهمی انجام شده که امروز این پروژه‌ها افتتاح شد.
گراوند با اشاره به افتتاح پروژه آب رسانی روستایی در دیر گفت: این پروژه که در ۶ روستای دیر اجرا شد، در مدت کمتر از ۵ ماه اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت.
همچنین در سفر استاندار بوشهر به شهرستان دیر ساختمان شبکه بهداشت و درمان دیر افتتاح شد، این ساختمان در ۳ طبقه و در زمینی به مساحت ۱۲۵۰ متر مربع و با ۵۴ میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.
افتتاح دو پروژه ورزشی در شهرستان دیر
با حضور استاندار بوشهر و خانم فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان دو پروژه ورزشی شامل ۲ زمین چمن مصنوعی در شهرهای دیر و بردستان با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال افتتاح شد.
با حضور استاندار بوشهر ، همچنین، ۱۸ واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد در شهرستان دیر افتتاح شد.
افتتاح پروژه های برق رسانی در شهرستان دیر
دو پروژه نیرو رسانی، احداث، اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع نیروی برق و ساختمان مدیریت برق دیر با اعتبار ۴۱ میلیارد ریال افتتاح شد.
لازم به ذکر است در دهه فجر ۳۲ پروژه برق رسانی در استان با اعتبار ۴۱.۵ میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی ۱۳ پروژه با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان آغاز شد.
افتتاح گلخانه آریا شمس آبدان
این گلخانه در زمینی به مساحت ۴.۲ هکتار در مدت ۷ ماه با اعتبار ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

خبر جدید  از کارشناسان سازمان دانش آموزی استان بوشهر تجلیل شد

افتتاح پروژه دهه مبارک فجر شهرستان دیر بوشهر استاندار بوشهر طرح های برق رسانی و آب رسانی پروژه های کشاورزی و گلخانه ای
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب