13:25:21 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش بهره‌وری واحدهای صنعتی با تقویت بخش تحقیق و توسعه
افزایش بهره‌وری واحدهای صنعتی با تقویت بخش تحقیق و توسعه
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر،در راستای گسترش ارتباط بیشتر و مؤثرتر دانشگاه آزاد اسلامیبا صنعت، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر از مراکز صنعتی بوشهر بازدید کردند. مدیر گروه رشته اقتصاد و گمرک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهردر حاشیه این بازدید با تشریح اهداف ویژه این برنامه علمی و آموزشی به خبرنگار خبرگزاری […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر،در راستای گسترش ارتباط بیشتر و مؤثرتر دانشگاه آزاد اسلامیبا صنعت، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر از مراکز صنعتی بوشهر بازدید کردند.

مدیر گروه رشته اقتصاد و گمرک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهردر حاشیه این بازدید با تشریح اهداف ویژه این برنامه علمی و آموزشی به خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر گفت: این بازدید با هدف شناسایی موانع موجود در صنعت و کمک به رفع آن، تقویت ارتباط مؤثر میان دانشگاه و صنعت، آشنایی دانشجویان با فضای واقعی کسب و کار و چالشهای رایج صنایع انجام شد.

خبر جدید  سلامت مردم کشور بحث شخصی نیست

ویدا واعظی با بیان اینکه قطعاً تقویت بخش تحقیق و توسعه منجر به افزایش بهرهوری واحدهای صنعتی خواهد بود، خاطرنشان کرد: استفاده از دانش روز جهانی و نیروی کار متخصص دو عامل مهم تحقق این مسئله هستند که نتایج مثبت این فرآیند با ارتباط نزدیک صنعت و دانشگاه به دست میآید.

خبر جدید  بزرگی انسان به گره‌گشایی و داشتن زبان خیر است

به گزارش آنا، در این بازدید دانشجویان از بخشهای مختلف تولیدی و تحقیقاتی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کردند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: افزایش بهره‌وری واحدهای صنعتی با تقویت بخش تحقیق و توسعه

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب