19:44:26 - شنبه 30 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش نظارت بر بازار و قیمت کالاها
افزایش نظارت بر بازار و قیمت کالاها
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری بر تشدید نظارت بر بازار و جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت کالاها و اجناس تاکید کرد.  

افزایش نظارت بر بازار و قیمت کالاهابه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، آیت الله حسینی بوشهری در نشست با استاندار بوشهر افزود: نظارتها به خصوص در تامین معیشت مردم باید افزایش یابد تا مردم احساس کنند مسئولان پای کارند، دغدغه مردم را دارند و جلو تخلفات را میگیرند.

وی تصریح کرد: نظارت بر بازار نباید مقطعی باشد بلکه مبارزه با یکسری از عوامل که برای مردم مشکل ایجاد میکنند باید مداوم باشد تا متخلف احساس امنیت نکند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر هم افزایی همه دستگاهها گفت: قوای سه گانه مجریه، مقننه و قضایی در کنار هم یکدل در راستای خدمت رسانی به مردم فعالیت کنند.

امام جمعه قم، با اشاره به نامگذاری امسال به نام رونق تولید افزود: امید است امسال تولیدات کشور رونق مناسبی یابد تا وابستگیها به خارج از کشور کاهش یابد.

وی با بیان اینکه سال گذشته از جهاتی سال سختی در ابعاد گوناگون برای کشور بود خاطرنشان کرد: پارسال با وجود تحریمها و کارشکنیهای دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی، سال تمرین برای مقابله با دشمنان بود.

خبر جدید  ورودی دیلم کنترل شود/ لزوم پرهیز از ترددهای غیرضروری به خوزستان

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امسال نیز دشمن دست از توطئه و ترفند برنخوهد داشت افزود: باید با طراحی و برنامهریزی نقشههای دشمنان را خنثی کنیم.

آیتالله حسینی بوشهری، با تاکید بر افزایش رضایتمندی مردم در مقابل مشکلات تاکید کرد: باید مشکلات را برای مردم بهگونهای بیان کنیم که مردم به باور برسند و خودشان را در حل مشکلات سهیم و شریک بدانند، همچنین باید جلو تبعیضها در کشور گرفته شود.

وی پیشبینی قبل از وقوع حادثه را یک ضرورت دانست و افزود: پیشگیری و پیشبینی برای مقابله با حوادث گوناگون باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد تا مشکلاتی در جامعه ایجاد نشود.

امام جمعه قم بر تکمیل طرحهای نیمه تمام تاکید کرد و گفت: خدماترسانی دولت به مناطق محروم افزایش یابد و بودجهها و اعتبارات به موقع پرداخت شود تا طرحها زودتر تکمیل شود.

خبر جدید  لزوم برنامه‌ریزی برای حضور مقتدرانه تیم شاهین در لیگ برتر

آیتالله حسینی بوشهری با اشاره به مشکل اشتغال و بیکاری در استان بوشهر افزود: باید بهرهمندی مردم بومی استان بوشهر از اشتغال در تاسیسات پارس جنوبی افزایش یابد و استاندار بوشهر با ورود جدی در تصمیمگیریهای منطقه پارس جنوبی، زمینه تحقق سهم وعده داده شده در اشتغال مردم استان را فراهم کند.

استاندار بوشهر نیز با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال را به نام رونق تولید نامگذاری کردهاند گفت: شرط تحقق رونق تولید، حمایت از کالای ایرانی است که امسال گامهای مهم و موثری در این حوزه برداشته میشود.

عبدالکریم گراوند با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور به استان از تصویب هزار و ۶۶۹ میلیارد تومان اعتبار برای اجرا و تکمیل طرحهای مختلف در استان خبر داد و تصریح کرد: تصویب این اعتبار کمک بزرگی به توسعه استان بوشهر خواهد کرد.

خبر جدید  کمک به سیل‌زدگان دشتستان در هیئت دولت تصویب شد

وی با اشاره به اجرای طرحهای آبرسانی و آبشیرینکن در شهرها و روستاهای استان بوشهر خاطر نشان کرد: تقویت اعتبارات مالی در اجرای سدها، نوسازی شبکههای آبرسانی و اجرای طرحهای آبشیرینکن از دیگر آثار سفر استانی رئیس جمهور به استان بوشهر است.

استاندار بوشهر اجرای طرحهای تولیدی و اشتغالزایی در شهرک دوهزار و ۶۰۰ هکتاری شیلاتی با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومان، سرمایهگذاری شرکتهای بزرگ تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی شمال استان و توسعه صنایع پایین دستی در منطقه پارس جنوبی از برنامههای مهم امسال در استان بوشهر عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه بارندگیهای اخیر سبب پرآب شدن سدهای مختلف کشور و افزایش آبدهی رودخانهها شد تصریح کرد: اکنون بیش از ۲۷۵ میلیون متر مکعب آب در مخزن سد رئیسعلی دلواری، ذخیره شده است که نگرانی تامین آب شبکههای زیردست این سد را برطرف کرده است.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب