14:15:11 - یکشنبه 3 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدامات منافقین در دوران ما تازگی ندارد
اقدامات منافقین در دوران ما تازگی ندارد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلام سیدمرتضی حسینی صبح امروز در جمع کاروان راهیان نور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت:یکی از مواردی که همواره از صدر اسلام و آغاز حکومت اسلامی توسط پیامبر خدا تاکنون شریعت اسلام با آن مواجه بوده، جریان منافقین است. وی گفت: انسان اگر فعالیتهای مختلف منافقین […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلام سیدمرتضی حسینی صبح امروز در جمع کاروان راهیان نور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت:یکی از مواردی که همواره از صدر اسلام و آغاز حکومت اسلامی توسط پیامبر خدا تاکنون شریعت اسلام با آن مواجه بوده، جریان منافقین است.

وی گفت: انسان اگر فعالیتهای مختلف منافقین را بشناسد و جریانشناسی کند، قطعاً درخواهد یافت آنچه که امروز از ناحیه منافقین صورت میپذیرد، مطلب تازهای نیست و رفتار آنان در این روزگار ما غریب نخواهد بود.

حسینی با بیان اینکه جوانان، دانشجویان و بهویژه دانشجویان بسیجی امروز جامعه نسبت به بسیاری از مسائل و موضوعات در عرصههای مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، آگاهی، بینش و تحلیل مناسبی دارند، عنوان کرد: انسان تا زمانی که درگیر روزمرگی زندگی نشود، میتواند محاسبه دقیق از اطراف و جامعه داشته باشد.

خبر جدید 

وی توصیه کرد: شما در سنی هستید که سرشار از نیروی جوانی و فارغ از دغدغههای فکری هستید پس حتماً در طول روز، زمانی را با خود و خدای خود خلوت کنید و همواره یک سؤال را از خود بپرسید، فلسفه وجود من چیست و من چه باید بکنم؟

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: اگر اهداف دنیوی در پس انجام امور باشد، قطعاً محکوم به بطلان است اما اگر کارها برای رضای خدا و از سر آگاهی مانند بندگان مخلص پروردگار یعنی شهدا صورت پذیرد، نتایج مطلوب بههمراه خواهد داشت.

خبر جدید  راه‌اندازی مرکز تحقیقات امنیت شبکه در استان بوشهر

وی با تأکید بر اینکه امروز صدای «هل من ناصر ینصرنی » حسین(ع) در جامعه طنینانداز است، تشریح کرد: در بیانیه مقام معظم رهبری، آرمان بلند انقلاب اسلامی ایران، پیوند این انقلاب با انقلاب حضرت موعود مهدی (عج) عنوان شده است.

حسینی ادامه داد: باید بدانیم که در مقابل این آرمان چه وظایفی را عهدهدار هستیم حتی اگر یقین داشته باشیم که در هنگام ظهور حضرت در قید حیات نیستیم.

خبر جدید 

وی اضافه کرد: هر انسانی در هر زمانی آزموده میشود، یکی با همراهی با سیدالشهدا(ع)، یکی در زمان انقلاب اسلامی ایران، یکی با جنگ تحمیلی، یکی در زمان غیبت امام عصر(عج)، آنچه که امروز مهم است، تلاش برای نهادینه کردن محبت امام زمان و ائمه معصومین(ع) در وجود خود و سپس افزودن این محبت در دل دیگران است تا همگان را جذب این انوار مقدس کنیم.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/ن


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب