21:37:46 - چهارشنبه 11 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امسال بالاترین تعداد دانشجو معلم را در استان بوشهر داریم
امسال بالاترین تعداد دانشجو معلم را در استان بوشهر داریم
بوشهر – رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: امسال ما بالاترین آمار تعداد دانشجو معلم را در طول تاریخ تربیت معلم در استان بوشهر داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر مولایی عصر چهارشنبه در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: از آنجا که امروز محیط پیرامونی کشور ما دستخوش حوادث مختلفی است و دشمنان یارای مقابله مستقیم با ملت بزرگ ایران را ندارندو به جنگ فرهنگی روی آورده اند، تنها راه مقابله با جنگ فرهنگی و استحاله درون جوامع مطالعه، تحقیق و تفکر توسط قشر روشنفکر، اندیشمندان و به ویژه دانشجویان است. وی گفت: امیدوارم دانشگاه فرهنگیان نیز به سهم خود در جامعه امروز ایران با همه این توطئه ها با مطالعه و تفکر روبرو شویم و تنها راه مقابله با جنگ فرهنگی و تهی کردن درون جوامع مطالعه است. مولایی بیان داشت: اگر همه ما اهل مطالعه باشیم مطمئن باشید که آینده ما روشن خواهد بود و تصمیماتی که بعد از این فرآیند اتخاذ شود قطعا به سود جامعه خواهد بود. وی در ادامه اضافه کرد: به خود می بالیم که ما میزبان دانشجومعلمان مستعدی هستیم که بناست با حضور آنها جامعه اسلامی و جامعه آموزش و پرورش رنگ و بوی دیگری به خودش گیرد و قطعا با ورود شما به آموزش و پرورش طلیعه دار تغییر و تحول اساسی در آموزش و پرورش که رکن اساسی تغییر و تحول جوامع است ایجاد خواهد شد. مولایی خطاب به دانشجومعلمان تصریح است: قدر این روز و قدر جایگاه دانشجویی را بدانید و به آن افتخار کنید و در راستای دانشجو بودن بکوشید.
سپس دکتر مولایی به خوانش متن پیام دکتر حسین خینفر رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور برای دانشجومعلمان حاضر در جشن باشکوه روز دانشجو دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در تالار لیان بوشهر پرداخت. رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در پایان با اشاره به شخصیت علمی رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور افزود: دکتر خنیفر این دانشمند وارسته با حضور در دانشگاه فرهنگیان منشا خیرات بسیار زیادی شده اند و خالق بیش از سی کتاب و بیش از صدها مقاله بین المللی است و در دو سال حضور در دانشگاه فرهنگیان مقدمات حضور بیش از پنجاه هزار دانشجومعلم را فراهم کرده است. مدیرکل حقوقی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر نیز اظهار داشت: نقش دانشجومعلم بیدار ما تا به امروز مبارزه با استبداد و استعمار بود و امروز با ایفای همان نقش ضمن مطالبه جدی و تاکید بر خواسته های محق خودش جهاد علمی را سرلوحه کار خود قرار داده است. نصرآبادی با اشاره به دیدار دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان با رئیس جمهور در پردیس نسیبه تهران افزود: دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان در نهایت متانت و ادب کنشگری و پرسشگری خودشان را به حد اعلا برخلاف تصوری که برخی ها ارائه داده بودند و برخلاف تبلیغاتی که در فضاهای مختلف رسانه ای انجام شده بود که حضور رئیس جمهور در دانشگاه فرهنگیان به مثابه تجلیل از رئیس جمهور است، به نمایش گذاشتند. وی تصریح کرد: اما سخنان دانشجویان ما در این دیدار نشان داد که دانشجوی ما در عین حال که اهل تجلیل است به وقت خودش نقطه جیم را برمی دارد و تحلیل می کند. نصرآبادی تاکید کرد: دانشجوی ما هم اهل تجلیل و هم اهل تحلیل است و به درستی موقعیت کشور و شرایط آن را تحلیل کردند و با نهایت ادب و متانت نقد و انتقاد خودشان را به برنامه های رئیس جمهور اعلام کردند به گونه ای که رئیس جمهور در این نشست اعلام کرد که الگوی قابل تحسین و تقدیر دانشجویی را می توانیم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان نام ببریم و این تحسین به واقع قابل تشویق بوده، هست و خواهد بود. وی خاطرنشان کرد: امروز آن چیزی که کشور ما نیاز دارد این است که دانشجوی ما ضمن حفظ آن موضع انتقادی و نقدگونه خودش اصلی ترین هدف و مبنای کار خودش را جهاد علمی قرار داده و در راه علم کوشا باشد. در این آئین دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان به با یکدیگر و با همراهی مسئولان دانشگاه به خوانش سوگندنامه دانشجویی پرداختند؛ پخش کلیپ و اجرای نمایش، اجرای برنامه صندلی داغ و … همچنین تقدیر از پرسنل خدماتی پردیس های بنت الهدی صدر و علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر از دیگر برنامه های این جشن باشکوه بود. کد خبر ۴۷۹۵۵۲۰
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  باند سارقان سیم برق در عسلویه منهدم شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب