20:19:15 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امنیت جامعه مرهون خون پاک شهیدان است
امنیت جامعه مرهون خون پاک شهیدان است
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از وبدا بوشهر، آیتالله سیدهاشم حسینیبوشهری در نشست با رئیسدانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعضای ستاد برگزاری پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: شهدا با درک صحیح از نیازهای معنوی و پرکشیدن به سوی خداوند متعال به مراتب کمال رسیدند وامنیت امروز جامعه ما […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از وبدا بوشهر، آیتالله سیدهاشم حسینیبوشهری در نشست با رئیسدانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعضای ستاد برگزاری پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: شهدا با درک صحیح از نیازهای معنوی و پرکشیدن به سوی خداوند متعال به مراتب کمال رسیدند وامنیت امروز جامعه ما از رهگذر خون پاک شهداست.

وی با بیان ضرورت قدمنهادن در راه شهدا افزود: قدم گذاشتن در مسیری که شهدای والامقامترسیم کردهاند ازجمله وظایف و رسالتهای خطیری است که بر عهده ما گذاشته شده است.

خبر جدید  سپاه پاسداران پاره تن و بخش جداناشدنی ساختار دانشگاهیان است

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توفیق بزرگی است که به استان بوشهر بهویژه دانشگاه علوم پزشکی تعلقگرفته است.

حسینی بوشهری با بیان تلاشهای ناکام دشمن در حذف فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه مطرح کرد: پاسداشت یاد شهدا و بازخوانی فرهنگ شهادت و ایثار آن هم به میزبانی قشر نخبه، فرهیخته و جامعه علمی مانند تیری است بر پیکره دشمن که همواره در تلاش برای حذف فرهنگ شهادت و ایثار در جامعه است.

خبر جدید  دانشگاهیان سراسر کشور اقدام ابلهانه آمریکا علیه سپاه را محکوم کردند

وی با اشاره به اینکه دشمن همواره بهدنبال ایجاد روزنهای برای استعمار ملتها است، خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره شهدا در استانقهرمان مبارزه با استعمار و همت عالی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تدارک این حرکت عظیم کاری بسیار ستودنی و شایسته قدردانیاست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعضای ستاد برگزاری پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در دفتر نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با دعوت از ویبرای شرکت در این کنگره ملی، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامههای پیشرو را ارائه دادند.

خبر جدید  پنجمین کنگره شهدای وزارت بهداشت به میزبانی بوشهر برگزار می‌شود

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب