21:31:13 - یکشنبه 2 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اندیشه‌های امام راحل، مهم‌ترین منبع برای شناخت اهداف انقلاب
اندیشه‌های امام راحل، مهم‌ترین منبع برای شناخت اهداف انقلاب
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلام محمدرضا طاهری صبح امروز در نشست تخصصی«بررسی مبانی، آرمانها و اهداف حاکمیت نظام اسلامی» از منظر امام خمینی(ره) که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شدبا بیان نقش تاریخی و بیمثال امام خمینی(ره) در ایران و جهان بر تبیین و تحقق اندیشههای این شخصیت بزرگ و […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلام محمدرضا طاهری صبح امروز در نشست تخصصی«بررسی مبانی، آرمانها و اهداف حاکمیت نظام اسلامی» از منظر امام خمینی(ره) که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شدبا بیان نقش تاریخی و بیمثال امام خمینی(ره) در ایران و جهان بر تبیین و تحقق اندیشههای این شخصیت بزرگ و برجسته تأکید کرد.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بهعنوان بزرگترین پدیده قرن نشئتگرفته از اندیشههای ناب امام راحل بود که به وقوع پیوست، گفت: در برههای که تلاش میشد تا اندیشههای اسلامی به فراموشی سپرده شود، ایشان مسبب احیای اسلام ناب محمدی شدند.

خبر جدید  ارسال کمک‌های غیرنقدی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر به مناطق سیل‌زده

عضو هیئت علمی پژوهشکده رهیافت ولایت با بیان اینکه گذشت زمان و تغییر نسلها، ممکن است به تغییر و حتی تحریف عمدی یا سهوی اهداف انقلابها منجر شود، تصریح کرد: مهمترین منبع برای شناخت اهداف انقلاب اسلامی ایران، بیانات و اندیشههای حضرت امام خمینی(ره) است.

طاهری اندیشههای امام راحل در مورد نظام اسلامی، حکومت اسلامی و انقلاب اسلامی را دیدگاهی حداکثرگرا که موجب تحولی شگرف در همه ساختارها و کارکردهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ایدئولوژیک جهان شد، دانست.

خبر جدید  تربیت نیروی انسانی بر مدار اخلاق الهی نیاز جهان است

وی اظهار کرد: رسیدن به استقلال، آزادی، داشتن حکومتی برخاسته از اراده ملت و مبتنی بر احکام اسلام را از اهداف اساسی انقلاب است.

عضو هیئت علمی پژوهشکده رهیافت ولایت افزود: آرمانها و اهداف حاکمیت نظام اسلامی در ابعاد مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از دیدگاه امام راحل قابل بررسی است.

خبر جدید  فعالیت‌های سخت با روحیه بسیجی انجام می‌شود

طاهری تصریح کرد: امام خمینی(ره)، بهعنوان یکی از برجستهترین اسلامشناسان عصر خود که به متون دینی و اسلامی احاطه داشت، تصمیمات و استراتژیهای خود را با الهام مستقیم از منابع معتبر و دستاول اسلامی، یعنی قرآن و اهلبیت اخذ کردهاند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: اندیشه‌های امام راحل، مهم‌ترین منبع برای شناخت اهداف انقلاب

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب