14:15:20 - یکشنبه 3 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی موجب رشد و شکوفایی دانشگاهیان شد
انقلاب اسلامی موجب رشد و شکوفایی دانشگاهیان شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خورموج، حجتالاسلام سیدمرتضی حسینی در کرسی آزاداندیشی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در دانشگاهها که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی را در هر حوزه و زمینهای را باید بر اساس استانداردها در بستر انقلاب اسلامی مقایسه کرد. وی افزود: نرخ باسوادی قبل […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خورموج، حجتالاسلام سیدمرتضی حسینی در کرسی آزاداندیشی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در دانشگاهها که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی را در هر حوزه و زمینهای را باید بر اساس استانداردها در بستر انقلاب اسلامی مقایسه کرد.

وی افزود: نرخ باسوادی قبل از انقلاب اسلامی زیر ۵۰ درصد بود که اکنون به نرخ ۹۴ درصد رسیده است.
حسینی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران کشوری با اکثریت غیر تحصیلکرده را به رتبه ۱۵ جهان و رتبه اول جهان اسلام رساند و اکنون دانشگاهها به دورترین و محرومترین نقاط کشور گسترشیافته است.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: ازجمله دستاوردهای انقلاب اسلامی بهرغم تحریمها، پیشرفتهای چشمگیر از نظر دانشهستهای، ماهواره، نانو، دانش پزشکی و سلولهای بنیادی بوده است.

خبر جدید  بسیاری از مشکلات جهان زاییده گناه و معصیت است

وی گفت: مقالات علمی منتشرشده از سال ۱۳۱۹ تا ۱۳۵۶ حدود ۲ هزا و ۷۰۰ مقاله به بیش از ۳۴ هزار مقالهپس از انقلاب اسلامی افزایش یافته و تعداد کل دانشجویان نیز به بیش از ۴ میلیون دانشجو در سال ۱۳۹۵ رسیده است.

حسینی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در زمینهٔ توسعه پارکهای علم و فناوری، مراکز رشد، مراکز کارآفرینی و نوآوری دستاوردهای بزرگی داشته است.

خبر جدید  اولویت پرداخت تسهیلات بانکی با تولیدات صنایع‌دستی است

وی تأکید کرد: رویشهای فرهنگی پس از انقلاب اسلامیدر دانشگاهها شامل اردوهای جهادی، مراسم اعتکاف، پیادهروی اربعین و اردوهای راهیان نور بوده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: اگر ایرادات و نقدها در کرسیهای آزاداندیشی گفته میشود باید نقاط قوت هم گفته شود.

خبر جدید  تحقق اهداف ایران در تولید و صنعت از مدارس آغاز می‌شود

به گزارش آنا، کرسی آزاداندیشی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در دانشگاهها توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) با حضور اعضای هیئت علمی و استادان مدعو برگزار شد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب