3:43:27 - پنج‌شنبه 2 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی مکتب بی هویتی را از خود کنار زد
انقلاب اسلامی مکتب بی هویتی را از خود کنار زد
بوشهر- ایرنا- معاون کل بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی با ارائه مکتب جدید، بی هویتی فلاکت بار دوران قبل را از خود کنار زد.

به گزارش ایرنا، سردار مصطفی ربیعی روز چهارشنبه در آئین تودیع و معارفه جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: ظلم نکردن، ظلم نپذیرفتن، حمایت از مظلوم و ستیز با ظالم چهار منطق انقلاب اسلامی است.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ریشه در سنت های نبوی دارد و همواره مردمی است و از سال ۴۲ تاکنون نیم قرن از عمر پر برکت آن می‌ گذرد.
معاون کل بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه پاسداران گفت: وحی و شریعت، امامت و ولایت، مردم و امت سه رکن اصلی و موثر در پیروزی انقلاب اسلامی به شمار می روند.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی امروز در دریا، پدافند هوایی، موشکی، زمینی و خارج از مرزها به نیروی بازدارندگی رسیده است اما دشمن به دنبال استحاله فکری و تغییر سبک زندگی در فضای مجازی است.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سپاه پاسداران در کنار دیگر نیروهای مسلح در پاسداشت از ارزش ها سینه سپر کرده است.
سردار علی رزمجو افزود: هر سال که از عمر پر برکت سپاه می ‌گذرد، کارکردهای آن ارتقا و بن بست ها شکسته شده است.
وی بیان کرد: در مجموعه سپاه افراد با توانایی هایی که دارند شناسایی و برای بکارگیری آنها در مسئولیت های دیگر برنامه ریزی می شود.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: جابجایی‌ نیروها یکی از ابزارهای قدرتمند ارتقای سپاه به شمار می رود و این عزل و نصب‌ها در بین کارکنان موجب تحرک و ایجاد انگیره‌های بالای فردی و سازمانی می‌ شود.
جانشین جدید سپاه امام صادق(ع) استان بوشهرگفت: سپاه پاسداران حافظ دستاوردها و ارزشهای انقلاب اسلامی است و با تمام وجود در خدمت انقلاب است.
سرهنگ عبدالرضا دشتی افزود: امروز دشمن از توانمندی انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف در هراس است.
در این آئین سرهنگ عبدالرضا دشتی بعنوان جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر معرفی و از خدمات سرهنگ حمید خرمدل تقدیر شد.
سرهنگ خرمدل در زمان حاضر فرمانده سپاه استان کهگیلویه و بویر احمد است.
۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  ۱۵۰۰ مددجوی بوشهری تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کردند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب