10:36:32 - شنبه 11 آوریل 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اهدای ۲۰۰ میلیون ریال برای تقدیر و حمایت از مدافعان خط مقدم کرونا در بوشهر
اهدای ۲۰۰ میلیون ریال برای تقدیر و حمایت از مدافعان خط مقدم کرونا در بوشهر
بوشهر(پانا)_ حسین اندایش، کشاورز و خیر ساکن روستای تلخو شهرستان دشتی ۲۰۰ میلیون ریال برای تقدیر و حمایت از مدافعان خط مقدم کرونا در استان بوشهر اهدا کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست گفت: باید هنرمندان، ورزشکاران، خیرین […]

بوشهر(پانا)_ حسین اندایش، کشاورز و خیر ساکن روستای تلخو شهرستان دشتی ۲۰۰ میلیون ریال برای تقدیر و حمایت از مدافعان خط مقدم کرونا در استان بوشهر اهدا کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست گفت: باید هنرمندان، ورزشکاران، خیرین و فعالان اجتماعی و آحاد مردم دست در دست هم دهند و زنجیره کرونا ویروس رو قطع کنند تا دوباره شاهد بوشهر سالم و ایرانی عاری از کرونا باشیم.
امیرحسین دارابی با بیان اینکه فرهنگ کار خیر باید در جامعه تبلیغ شود تا اهمیت آن در جامعه نهادینه شود افزود: موضوع حمایت مردم در نقش خیرین سال‌ها است که مورد توجه قرار دارد، ولی ترویج بیش‌از پیش کار خیر در جامعه نیازمند فرهنگ‌سازی است.
وی تصریح کرد: فرهنگ کار خیر و امور خیریه، ترویج حس نوع‌دوستی در جامعه ما قدمتی دیرینه و ریشه در آداب و سنن ایرانی اسلامی دارد که امروز خیرین با فعالیت‌های خیرخواهانه خود در این مسیر قدم نهاده و در بخش‌های مختلف جامعه ازجمله بهداشت و درمان منشأ خدمات و برکات بسیاری شده‌اند.
حسین اندایش، کشاورز و خیر نیز اظهار کرد: مدافعان سلامت استان بوشهر مجاهدانه در خط مقدم دفاع از سلامت مردم و با تمام وجود ایستاده‌اند و من به عنوان یک بوشهری برخود وظیفه میدانم تا به هرشکل ممکن هر چند بسیار کوچک از این عزیزان تشکر کنم.

خبر جدید  لزوم تسهیل رونق تولید و ایجاد اشتغال

خیر کشاورز دکتر امیرحسین دارابی استان بوشهر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب