21:27:53 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولویت پرداخت تسهیلات بانکی با تولیدات صنایع‌دستی است
اولویت پرداخت تسهیلات بانکی با تولیدات صنایع‌دستی است
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازاستانداری بوشهر، سعید زرینفر در آیین افتتاح نمایشگاه آوای دستان زنان جنوب در گالری سوره بوشهر اظهار کرد: صنایعدستی از بخشهای ویژه و خاص اقتصاد غیرنفتی بوده که با استفاده از منابع داخلی تولید و دارای ارزش افزوده بالایی است. وی اضافه کرد: صنایعدستی بیانگر فرهنگ ملتها و اقوام […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازاستانداری بوشهر، سعید زرینفر در آیین افتتاح نمایشگاه آوای دستان زنان جنوب در گالری سوره بوشهر اظهار کرد: صنایعدستی از بخشهای ویژه و خاص اقتصاد غیرنفتی بوده که با استفاده از منابع داخلی تولید و دارای ارزش افزوده بالایی است.

وی اضافه کرد: صنایعدستی بیانگر فرهنگ ملتها و اقوام است و با ارائه دست بافتههای فعالان این صنایع ضمن انتقال فرهنگی، احیای فرهنگها نیز انجام میشود.

خبر جدید  توسعه نشاط و امید اجتماعی از اولویت‌های استان بوشهر است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهربیان کرد: بهتازگی در استان بوشهر کارهای مهم و بزرگی در بخش صنایعدستی انجام گرفته و با توجه به اهمیت این بخش، اولویت پرداخت تسهیلات با صنایعدستی است که میتوان با مبلغ پایینی اشتغال مناسبی بهویژه برای بانوان ایجاد کرد.

زرینفر، تأمین مواد اولیه و بازاریابی را از جمله نیازهای فعالان بخش صنایع دستی در استان بوشهر عنوان کرد.

خبر جدید  کمک به سیل‌زدگان دشتستان در هیئت دولت تصویب شد

وی یادآور شد: با توجه به اینکه بیشترین فعالان بخش صنایعدستی، زنان روستایی هستند و دسترسی به بازار داخلی و خارجی ندارند، فراهم کردن بازار مناسب و راهاندازی فروشگاه دائمی برای فروش این دست بافتهها مورد توجه قرار دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهرمتذکر شد: با راهاندازی انجمن تخصصی صنایعدستی پشتیبانی از فعالیت زنجیرههای حوزه از جمله تأمین مواد اولیه، تولید، بستهبندی، بازاریابی و صادرات انجام میشود.

خبر جدید  ترسیم حیات طیبه، هدف نهایی تربیت در قرآن کریم

زرینفر بر ضرورت ارائه آموزشها در رشتههای مختلف صنایعدستی و ارائه محصولات جدید در این بخش تأکید کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: اولویت پرداخت تسهیلات بانکی با تولیدات صنایع‌دستی است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب