20:03:49 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازتاب برخورد با سارقان نقش بازدارندگی دارد
بازتاب برخورد با سارقان نقش بازدارندگی دارد
گناوه-ایرنا- رئیس دادگستری دیلم استان بوشهر گفت: برخورد جدی با سارقان و انعکاس و بازتاب این اعمال در جامعه نقش بازدارنده ای برای سایرین دارد و این مهم به عنوان ارکان اساسی در امور فعالیت های دادگستری قرار دارد.

به گزارش ایرنا، مهدی بهشتیان روز دوشنبه در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری این شهرستان بادستورکار راهکارهای کاهش وقوع سرقت افزود: سرقت یکی از ناهنجاری های اجتماعی است که ضرورت دارد علل پیشگیری از آن مورد توجه قرار گیرد.
وی اظهارداشت: اطلاع رسانی عمومی در خصوص شیوه های سرقت و برنامه ریزی در راستای مقابله و کاهش با این معضل در دستور کار شورای پیشگیری از وقوع جرم این شهرستان قرار گیرد.
رئیس دادگستری دیلم افزود: امیدواریم با پیگیری و همکاری اعضای شورا عدالت و امنیت در جامعه بیش از پیش اجرا شود.
دادستان عمومی و انقلاب دیلم نیز گفت: نابسامانی های اقتصادی و رعایت نکردن نکات ایمنی توسط مردم از علل افزایش سرقت در این شهرستان در سال جاری بوده است.
احمد رضا دامی افزود: باتوجه به اینکه تعداد زیادی از سارقان ، معتاد به مواد مخدر هستند باید کمپ های بازپروری و نگهداری در این شهرستان افزایش یابد.
وی گفت: هرگونه اعطای تسهیلات مرخصی و زندان باز به سارقان حرفه ای از اسفندماه جاری تا آخر فروردین سال آینده در جهت پیشگیری و کاهش سرقت در سطح این شهرستان ممنوع شده است.
شهرستان دیلم در شمالی ترین نقطه استان بوشهر قراردارد.
۶۱۶۴/۷۲۱۵/۶۰۴۵

خبر جدید  انقلاب اسلامی مکتب بی هویتی را از خود کنار زد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب