20:51:47 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازخوانی اندیشه شهدا منجر به بهبود وضعیت کشور می‌شود
بازخوانی اندیشه شهدا منجر به بهبود وضعیت کشور می‌شود
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خارگ، حامد قائدی صبح امروز در جوار مزار شهدای گمنامدانشگاه آزاد اسلامی خارگبا بیان اینکه شهدا هرگز فراموش نخواهند شد، اظهار کرد: نام شهید در قرآن به بزرگی یاد شده و این عزیزانتا ابد جاوید و زنده خواهند بود؛ چراکه شهید معرف دین، پیامبر و اولیای الهی است. وی […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خارگ، حامد قائدی صبح امروز در جوار مزار شهدای گمنامدانشگاه آزاد اسلامی خارگبا بیان اینکه شهدا هرگز فراموش نخواهند شد، اظهار کرد: نام شهید در قرآن به بزرگی یاد شده و این عزیزانتا ابد جاوید و زنده خواهند بود؛ چراکه شهید معرف دین، پیامبر و اولیای الهی است.

وی با تأکید بر اینکه با نقشآفرینی ایثارگران و شهدا، پرچم اسلام به اهتزاز درآمده است، تصریح کرد: ادامهدادن راه شهدایعنی اینکه جانفشانیها و اندیشههای شهدا را بازخوانی کرده و آرمانهای چارهساز و راهگشای آنان را برای بهبود اوضاع کشور و زندگی فردی به کار بگیریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگبا بیان اینکه در ذهن تکتک شهدای والامقام، اندیشههای بسیار رفیعی برای تعالی کشور وجود داشت که با شهادتشان نتوانستند خود این اندیشهها را عملی سازند، عنوان کرد: قطعاً یادآوری و بهکارگیری آن اندیشهها برای نسل امروز و فردای ایران اسلامی، میتواند راهگشا و راهبر باشد.

خبر جدید  ظرفیت دریایی دانشگاه‌ها برای کارآفرینی نخبگان با هدایت اصولی

قائدی با بیان اینکه یکی از مهمترین ابزارهای مقابله با جنگ نرم دشمنترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شناساندن شهدا به عنوان الگو به نسل جوان است، تصریح کرد: شناساندن دقیق شخصیت، زندگی و جاننثاریهای شهدا از وظایف مهم و اساسی امروز در جامعه ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه هر کجا شهید تکریم شود نوعی عبادت است و برای تمام حاضران برکت به ارمغان خواهد آورد، مطرح کرد: شهادت، عزت ابدی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگبا بیان برگزاری اردوی راهیان نور دریایی در جزیره خارگ، یادآور شد: اردوی راهیان نور دریایی از ۲۰ اسفند آغاز شدهکه با هماهنگیهای انجام شده ظرفیتهای این واحد دانشگاهی نظیر خوابگاه، سلف سرویس، مسجد و سالن ورزشی در اختیار این عزیزان قرار گرفته است.

خبر جدید  روز درختکاری فرصتی برای فرهنگ‌سازی حفظ و احیای منابع طبیعی

قائدی با بیان اینکه تاکنون سه گروه از راهیان نور دریایی از امکانات واحد خارگ استفاده کردهاند، تصریح کرد: بنا بر پیشبینی مسئولان، امسال شاهد حضور ۶ هزار نفر در اردوی راهیان نور دریایی خارگ خواهیم بود که دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ افتخار میزبانی از این گروه را خواهد داشت.

فرمانده ناوتیپ ذوالفقار نیز در این مراسم باگرامیداشت یاد شهدا گفت: اردوی راهیان نور دریایی تا ۱۲ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت

سرهنگ مسعود فروتن با تأکید بر اینکه تلاش شده تا اردوهای راهیان نور دریایی با بالاترین کیفیت برگزار شود، تشریح کرد: بازدید از تأسیسات بمباران شده و نفتی خارگ، بیمارستان زیرزمینی صحرایی و یادمان شهدای گمنام خارگ در کنار برنامههایی مانند گشت دریایی، بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر، بازدید از موزه شهید رئیسعلی دلواری از اهم این برنامههاست.

خبر جدید  کارگاه مکانیک خودرو و آزمایشگاه دانشگاه آزاد اوز تجهیز می‌شود

فروتن افزود:نمایشگاهی نیز بهمنظور آشنایی مردم با رشادتهای رزمندگان در دوران دفاع مقدس برپا شده است.

سرهنگ سیروس حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ثارالله خارگ و عبدالحمید صفایی شهردار خارگ نیز در این مراسم حضور داشتند که سخنانی درباره اهمیت نقش شهدا در حفاظت از کیان کشور و نقشههای دشمنان برای از بین بردن فرهنگ ایثار و شهادت ایراد کردند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب