20:20:24 - چهارشنبه 20 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازرسان بازوان توانمند ستادخدمات سفر گناوه هستند
بازرسان بازوان توانمند ستادخدمات سفر گناوه  هستند
گناوه-ایرنا- فرماندار و رئیس ستادهماهنگی خدمات سفر گناوه گفت: بازرسان و فضای مجازی بازوان توانمند ستاد در راستای خدمات رسانی به مردم این شهرستان و هموطنان بشمار می آیند.

به گزارش ایرنا، سیدعلی پاک نژاد روز چهارشنبه در نشست هماهنگی حوزه بازرسی و عملکرد ستاد خدمات سفر و بازرسان این شهرستان افزود: بازرسان ستاد خدمات سفر و فضای مجازی در تعطیلات نوروز گذشته تلاش و زحمات زیادی کشیدند و باعث شدند این شهرستان به امتیاز خوبی دست یابد.
وی بیان کرد: فضای مجازی و فعالان اجتماعی همراه مردم هستند و از آنان انتظار می رود با ارایه نظرات و راهکارهای مفید و ارزشمند کمک شایانی به مسئولان در راستای توسعه و پیشرفت و آبادانی این شهرستان کنند.
پاک نژاد افزود: اضافه شدن کمیته اطلاع رسانی و فضای مجازی به مجموع کمیته های ستاد خدمات سفر در سال گذشته نشانگر ارزش و اهمیت رسانه ها و فضای مجازی است.
فرماندارگناوه ادامه داد: از فعالان اجتماعی می خواهیم با استفاده از فضای مجازی بمنظور روان سازی ترافیک در نوروز از مردم بخواهند از وسایل نقلیه شخصی خود در این ایام بپرهیزند.
وی گفت: معرفی قابلیت ها و ظرفیت های شهرستان و سوق دادن گردشگران به روستاهای منطقه از طریق فضای مجازی ضروری است.
پاک نژاد افزود: بمنظور خدمات رسانی به هموطنان در تعطیلات نوروز ۱۲ کمیته تشکیل و هرکدام براساس شرح وظایف فعالیت می کنند.
وی بیان کرد: شهر گناوه هر سال در تعطیلات نوروز پذیرای گردشگران و مسافران بی شماری است و امکان خدمات دهی به آنان دشوار اما مسئولان با کمک مردم منطقه تمام تلاش و توان خود را برای رفاه، آسایش و امنیت آنان بکار می برند.
وی گفت: شهر گناوه با ۷۰ هزارنفر جمعیت در تعطیلات نوروز گذشته میزبان ۲ میلیون مسافر و گردشگر نوروزی بود و خدمات دهی به آنان اگرچه دارای کاستی ها و مشکلاتی بود اما به خوبی ارائه شد.
فرماندارگناوه بیان کرد: از فضاهای مجازی از هر گروه وجناحی انتظار می رود هرگونه سئوالی از مسئولان دارند به ادارات ذیربط مراجعه و با آنان درمیان گذارند و سپس انتشار دهند و درصورتیکه دارای طرح و ایده ای برای توسعه و پیشرفت هستند از آنان استقبال و بصورت مکتوب به فرمانداری اعلام و ارایه دهند.
شهرستان‌ گناوه به لحاظ دارا بودن جاذبه های متعدد نظیر ساحل و دریا، ارزانی سفر و اقامت، وفور کالاهای خارجی و آب وهوای مناسب ماه های پایانی سال به قطب گردشگری داخلی و به یکی از پر رونق‌ترین شهرهای گردشگری جنوب کشور و اقامت پذیر در چندسال اخیر تبدیل شده است.
۶۱۶۴/۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  ارزش پرونده های تشکیلی برای متخلفان اقتصادی 13 برابر شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب