۲۲:۲۱:۴۴ - یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخش آب و راه‌های ارتباطی در اولویت اعتبارات شهرستان تنگستان است
بخش آب و راه‌های ارتباطی در اولویت اعتبارات شهرستان تنگستان است
بوشهر – فرماندار شهرستان تنگستان گفت: بخش آب، راه‌های ارتباطی و آموزش و پرورش در اولویت اعتبارات شهرستان تنگستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسن رفیعی پور عصر یکشنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان تنگستان با اشاره به اینکه سال اعتباری ۹۷ درحال پایان است اظهارداشت: از تلاش های مدیران استانی و شهرستانی در راستای پیگیری برای تامین و تخصیص اعتبارات اجرای پروژه‌های مصوب کمیته برنامه‌ریزی سال ۹۷ و اعتبارات ملی تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به گستردگی و نیازهای اولویت‌دار شهرستان در حوزه راه‌های ارتباطی، بحران آب، شیلات، آموزش و پرورش، عمران شهری و روستایی نیاز به همت بیشتر مدیران برای پیگیری و اجرایی شدن پروژه‌ها است.

فرماندار تنگستان با اشاره به سفر ریاست جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر در سال گذشته یادآور شد: با توجه نیازهای اساسی شهرستان و مشکلات موجود با تلاش‌ها و عنایت استاندار، نماینده مجلس و ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی اعتبارات بسیار خوبی برای تنگستان در حوزه‌های مختلف در نظر گرفته شد که امیدواریم با تخصیص این اعتبارات شاهد تحول شگرفی در شهرستان باشیم.

وی با اشاره به اینکه در بحث توزیع اعتبارات بیشترین اولویت ما با پروژه‌های نیمه تمام و ضروری در حوزه‌های آب، راه‌های ارتباطی، آموزش و پرورش و عمران شهری و روستایی است افزود: تلاش داریم این اعتبارات به پروژه‌هایی اختصاص داده شود که از پیشرفت بالایی برخوردار است و در هفته دولت و دهه فجر به بهره‌برداری برسد تا شاهد رضایت مندی مردم باشیم.

رفیعی‌پور با اشاره به اینکه بعضی دستگاه‌های اجرای استان و شهرستان تلاش بسیار خوبی برای جذب اعتبارات ملی داشتند بیان کرد: خیلی از اعتبارات عمرانی کشور از طریق وزارت خانه ها توزیع می‌شود که نیاز است دستگاه‌های اجرایی استانی و شهرستان پیگیر حذب اعتبارات ملی باشند.

فرماندار تنگستان افزود: در سال جاری با فعال‌سازی کمیته‌های نظارت به صورت مستمر بر پروژه‌های عمرانی شهرستان نظارت بیشتری صورت خواهد گرفت تا در روند اجرای کمی وکیفی پروژه‌ها تسریع شود.

وی ادامه داد: از شهرداران شهرستان در خواست می شود هم اعتباراتی که در کمیته برنامه ریزی شهرستان و هم از محل ارزش افزوده برای پروژه های آنها در نظر گرفته می شود در بحث مبلمان شهری شهر های شهرستان همت مضاعفی کنند.

رفیعی پور بیان کرد: اعتبارات سال جاری از محل تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان را ۴۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است که اعتبارات در فصول مختلف بین دستگاه‌های اجرایی توزیع شده است.

کد خبر ۴۶۳۶۴۹۴


منبع :: بخش آب و راه‌های ارتباطی در اولویت اعتبارات شهرستان تنگستان است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب