20:52:51 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برترین های مسابقه آزاد انیمیشن در بوشهر معرفی شدند
برترین های مسابقه آزاد انیمیشن در بوشهر معرفی شدند
بوشهر- ایرنا- برترین های نخستین دوره مسابقه های ملی آزاد انیمیشن و موشن گرافیک در بوشهر با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش ایرنا، مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر عصر دوشنبه در این آئین گفت: برگزاری نخستین مسابقه آزاد مهارت انیمیشن و موشن گرافیک با هدف ارتقای فرهنگ مهارت آموزی و نهادینه کردن آن در جامعه و بسترسازی برای تبادل فنی و تجارب حرفه ای بین صاحبان فن، کشف استعداد های حرفه ای نخبگان مهارتی، ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت ها و ایجاد انگیزه در جوانان برای کسب مهارت برگزار شده است.
عبدالمجید دوراهکی افزود: برگزاری مسابقه آزاد انیمیشن و موشن گرافیک زمینه ساز توسعه کسب وکارهای جدید در سطح کشور است که نقش اساسی در جذب جوانان به مشاغل زود بازده و نوین دارد.
وی اظهار کرد: در این رقابت‌ها ۱۷ هنرمند دانش آموخته رشته انیمیشن و موشن گرافیک در رده سنی مختلف از ۱۹ استان کشور در بخش حضوری و غیر حضوری شرکت کردند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهرافزود: برگزاری مسابقات ملی مهارت ویژه شاغلان آزاد و دولتی فرصتی برای دستیابی به خلا موجود آموزشی، ارتقای فرهنگ مهارت ‌آموزی و توانمندی‌های مهارتی در شاغلان شرکت های خصوصی فراهم می‌ سازد.
وی اظهار داشت: در این دوره از مسابقات در بخش انیمیشن علی پورمرادی از استان همدان مقام اول، افشین ملاح از استان بوشهر مقام دوم، مجید جمشیدی از استان اصفهان مقام سوم و شکیبا پیامنی از استان سمنان مقام چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
دوراهکی گفت: در بخش موشن گرافیک نیز سعیده معصومی وعلی حاجی پور از استان بوشهر به ترتیب مقام های اول و دوم، فریده عدالتی و مرضیه رحیم خانی از استان فارس نیز مقام های سوم و چهارم این دور از رقابتها را به خود اختصاص دادند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر افزود: در بخش غیرحضوری اثر امید سیفی از استان همدان در انیمیشن و در بخش موشن گرافیک اثر اله کرم حسینی از استان بوشهر توانستند رتبه برتر را کسب کنند.
بانک توسعه تعاون استان بوشهر، بانک رفاه کارگران استان بوشهر، دانشگاه علمی و کاربردی پلیمر استان بوشهر، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ارمغان بوشهر، گروه آموزشی فاطمه الزهرا و فردوسی بوشهر، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آریان گناوه، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و مجتمع گاز پارس جنوبی از حامیان مالی این مسابقات بودند.
۶۰۴۷/۶۰۴۵

خبر جدید  تلفات حوادث ترافیکی در بوشهر 20درصد کاهش یافت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب