3:28:22 - جمعه 3 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه‌ مناسب اوقات فراغت در تنگستان طراحی و اجرا شود
برنامه‌ مناسب اوقات فراغت در تنگستان طراحی و اجرا شود
بوشهر – فرماندار شهرستان تنگستان گفت: برنامه‌ مناسب اوقات فراغت در تنگستان طراحی و اجرا شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسن رفیعی پور عصر پنجشنبه در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با دستور کار اوقات فراغت جوانان شهرستان اظهار داشت: یکی از بحث‌های مهم در تابستان با توجه به تعطیلی مدارس اوقات فراغت دانش آموزان به خصوص در شهرستان‌هایی که زیر ساخت و امکاناتی که باید در بخش خصوصی باشد نیست نیاز است ادارات دولتی و ادارات مرتبط از جمله ورزش و جوانان، کمیته امداد، آموزش و پرورش، بهزیستی و کانون پرورش فکری کودک و نوجوان و همه دستگاه‌هایی که مرتبط هستند بتوانند برنامه ریزی لازم برای اوقات فراغت کنند.

خبر جدید  بهترین‌های کیک بوکسینگ استان بوشهر معرفی شدند

وی تصریح کرد: اگر یک برنامه‌ریزی صحیح و اصولی برای اوقات فراغت انجام شود خیلی از آسیب‌هایی که در تابستان‌ها بر جوانان و نوجوانان وارد است می‌توانیم پیشگیری کنیم.

وی بیان کرد: جلسات اوقات فراغت مختص این نباشد که یک جلسه برگزار شود. باید یک برنامه زمان بندی توسط اداره ورزش و جوانان تنظیم و برنامه همه دستگاه‌ها گرفته تا ضمن نظارت بر اجرای برنامه‌ها و جلسات اوقات فراغت در شهرستان به صورت منظم برگزار شود.

خبر جدید  تکمیل طرح‌های نیمه تمام استان بوشهر نیازمند ۲۱ میلیارد تومان است

وی افزود: برگزاری اوقات فراغت باید بازخورد آن مهارت آموزی باشد در حال حاضر فنی و حرفه‌ای یک ظرفیت بسیار خوبی است و باید از برنامه‌های فنی و حرفه‌ای چه دانش آموزان متوسطه‌های اول و دوم و چه ابتدایی در اوقات فراغت از این برنامه‌ها استفاده کنند.

فرماندار تنگستان ادامه داد: برنامه اوقات فراغت در شهرستان بر اساس نیازهای دانش آموزان برگزار شود.

خبر جدید  «روز بوشهر» باید از مرزهای استان عبور کند

وی از مدیران ادارات و نهادهای مرتبط با اوقات فراغت شهرستان خواست تا برنامه‌های اوقات فراغت خود را ظرف یک هفته به اداره ورزش و جوانان اعلام کنند.

کد خبر ۴۶۰۶۷۳۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب