20:39:44 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برپایی غرفه‌ کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر
برپایی غرفه‌ کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر ظهر امروز با همکاری هیئتهای مذهبی کریمه اهل بیت(ع)، بسیج دانشجویی و کارمندی این واحد دانشگاهی با آذینبندی دانشگاه واجرای برنامههای مختلف فرهنگی، مراسم نیمهشعبان و میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) را گرامی داشت. معاون دانشجویی و […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر ظهر امروز با همکاری هیئتهای مذهبی کریمه اهل بیت(ع)، بسیج دانشجویی و کارمندی این واحد دانشگاهی با آذینبندی دانشگاه واجرای برنامههای مختلف فرهنگی، مراسم نیمهشعبان و میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) را گرامی داشت.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد بوشهر در این مراسم با تأکید بر اینکه این حرکت فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ مهدویت میان دانشجویان و جوانان صورت گرفته است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی برپایی مراسمهایمختلف فرهنگی همچون جشن نیمهشعبان را مایه افتخار و مباهات میداند.

خبر جدید  دانش‌آموزان مستعد با طرح استعدادیابی کشف می‌‌شوند

باقر گرگین با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران هدیه فرهنگ انتظار فرجِ منتظرانی است که به کمتر از حاکمیت احکام الهی در جامعه راضی نیستند، تصریح کرد: معنیآمادهشدن جهان از نکات بسیار ظریف و عمیقی است که با عنوان «انتظار فرج» باید مورد توجه قرار گیرد؛ بهطوریکه از شخصِ منتظرانسان حکیمی میسازد که میداند در چه زمانی باید چه اقدامی انجام دهد تا منجر به ظهور انوار توحیدی حضرت حق در جامعه شود.

خبر جدید  طرح سنجش سلامت دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی در شهرستان بوشهر آغاز شد

وی، برپایی غرفه فرهنگی و غرفه کتاب را از دیگر برنامههای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهربه مناسبت نیمهشعبان نام برد و توضیح داد: برگزاری احیای نیمهشعبان و مراسم مولودیخوانی به صورت مجزا در خوابگاه خواهران و برادران از دیگر این برنامههاست.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دعوتی از جنس حضور و حماسه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب