۲۱:۵۶:۰۲ - دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری دوره‌های آموزشی ـ پژوهشی درآمدزایی غیرشهریه در سمای بوشهر
باقر کریمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر با بیان اینکه یکی از سیاستهای اصلی دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما کسب درآمد از منابعی غیرشهریه است، اظهار کرد:آموزشکده فنیوحرفهای سمای بوشهر در راستای اجرای اهداف سازمانی و سیاست درآمدزایی غیرشهریه اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی و پژوهشی درآمدزا کرده است. ویاضافه کرد: […]

باقر کریمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر با بیان اینکه یکی از سیاستهای اصلی دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما کسب درآمد از منابعی غیرشهریه است، اظهار کرد:آموزشکده فنیوحرفهای سمای بوشهر در راستای اجرای اهداف سازمانی و سیاست درآمدزایی غیرشهریه اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی و پژوهشی درآمدزا کرده است.

ویاضافه کرد: لیست دورهها پس از مشورت با مدیران گروه،نیازسنجی و نظرسنجی از استادان و دانشجویان تهیه شدهو سپس اقدام به تبلیغات در کلاسهای درسی و فضای مجازی کردهایم.

معاون آموزشهای عمومی و مهارتی سمای واحد بوشهرتصریح کرد: حرکات اصلاحی، آسیبشناسی ورزشی، برنامهنویسی اندروید، اتوکد، عکاسی معماری، فتوشاپ، پرسپکتیو و راندو، روند طراحی و تأیید نقشه، رویت، ماکتسازی، آشنایی با سیستم حقوق و دستمزد، کاربرد اکسل در حسابداری، آموزش نرمافزارهای حسابداری،مفاهیم و مستندات تنظیم اظهارنامه مالیاتی از جمله دورههایی است که در این مرکز برگزار خواهد شد.

کریمی یادآور شد: از نکات قابل ذکر در برگزاری این دورهها، صدور گواهی شرکت در کارگاه برایشرکتکنندگان است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: برگزاری دوره‌های آموزشی ـ پژوهشی درآمدزایی غیرشهریه در سمای بوشهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب