13:25:17 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بزرگی انسان به گره‌گشایی و داشتن زبان خیر است
بزرگی انسان به گره‌گشایی و داشتن زبان خیر است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلام ابراهیم تشکری ظهر امروز در مراسم وفات حضرت خدیجه(س) که به همت هیئت اساتید حضرت علی اکبر(ع) دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد با بیان اینکه نقش این بانوی جلیلالقدر در توسعه دین اسلام بر هیچ شخص و گروهی پوشیده نیست، اظهار کرد: از این بانوی […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجتالاسلام ابراهیم تشکری ظهر امروز در مراسم وفات حضرت خدیجه(س) که به همت هیئت اساتید حضرت علی اکبر(ع) دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد با بیان اینکه نقش این بانوی جلیلالقدر در توسعه دین اسلام بر هیچ شخص و گروهی پوشیده نیست، اظهار کرد: از این بانوی بزرگ اسلام در مکتب شیعه، اهل سنت و میان همه مورخان و محققان تاریخ اسلام همواره به بزرگی یاد شده است.

وی با بیان منزلت، شأن و بزرگی حضرت خدیجه(س) خاطرنشان کرد: همه انسانها طالب این هستند که بزرگ و عزیز باشند و با عزت زندگی کنند؛ اما احترامی که براساس تعظیم قلبی و خالصانه باشد،نه ظاهری و متملقانه.

خبر جدید  سمای بوشهر آماده پذیرایی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران بوشهر با تأکید بر اینکه بزرگیهای ظاهری، جسمانی و مسئولیتی هرگز پایدار نخواهد بود، تصریح کرد: بزرگی که هم در حیات و هم در ممات موجب زیبایی انسان شود، با تلاشهای دیگری به دست میآید.

تشکری یادآور شد: بزرگی انسان به وسعت روح انسانی در کالبد آدم، فضائل، کرامات انسانی و الهی در ضمیر وجودی، اخلاق حسنه، کار نیک، گرهگشایی و داشتن زبان خیر است.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، مجری لیگ تیراندازی خواهران

وی با بیان اینکه مقام، مال، شهرت و مسئولیت بزرگی همیشگی را برای انسان به همراه نخواهد داشت، مطرح کرد: حتی علم اگر خالی از معرفت باشد، حجاب اکبر است و نه فقط نور نخواهد شد؛ بلکه نمیتواند مردم را به کرنش مقابل خود جذب کند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران بوشهر با تأکید بر اینکه بزرگی که بر مدار الهی واصل شود، هرگز خوار و کوچک نخواهد شد، تأکید کرد: شهرت، ثروت و جایگاه اجتماعی حضرت خدیجه(س) سبب نشد تا ایشان در انتخاب راه صحیح و دستیابی به بزرگی همیشگی دچار تردید و اشتباه شود و با معیارهای صحیح بهعنوان نخستین زن، قدم بر پله ایمان گذاشت.

خبر جدید  دانش‌آموزان مستعد با طرح استعدادیابی کشف می‌‌شوند

به گزارش آنا، در حاشیه این مراسم آیینی قدیر خواجهپور بهعنوان مسئول جدید هیئت اساتید حضرت علی اکبر(ع) دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر معرفی شد و حکم خود را دریافت کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: بزرگی انسان به گره‌گشایی و داشتن زبان خیر است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب