8:29:59 - یکشنبه 11 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسیج دانشجویی پردیس شهیده بنت‌الهدی صدر بوشهر از وزیر آموزش و پرورش برای حضور در این دانشگاه دعوت کرد
بسیج دانشجویی پردیس شهیده بنت‌الهدی صدر بوشهر از وزیر آموزش و پرورش برای حضور در این دانشگاه دعوت کرد
بسیج دانشجویی پردیس شهیده بنت الهدی صدر بوشهر در نامه‌ای از وزیر آموزش و پرورش برای حضور در این دانشگاه و شرکت در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی پردیس شهیده بنت الهدی صدر بوشهر در نامه‌ای از حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش برای حضور در این دانشگاه به منظور شرکت در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی دعوت کرد.
در این نامه آمده است: در ابتدا بدینوسیله مراتب گلایه مندی جامعه دانشجومعلمان را به محضر شریفتان می‌رسانیم.
علت عدم حضورتان در پایگاه اولیه آموزش و پرورش و آغاز سال تحصیلی بدون کمترین توجهی به این مرکز ثقل را نمی‌دانیم. از قرار معلوم جناب وزیر کاملا از بیداری نسل جدید دانشجومعلمان آگاه هستند؛ الحمدالله.
فقط ‌ای کاش کم توجهی به دانشگاه فرهنگیان را به همین جا محدود می‌کردید و ما دگر بار شاهد کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو از طریق دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم شهید رجایی و جبرانش با ماده‌ی تحریف شده‌ی ۲۸ نبودیم.
گویی می‌بایست برای چندمین بار بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان و همچنین قوانین و مستنداتی که ضمیمه نامه شده است را محضر جنابعالی یادآور شویم.
اگر بعد از پیگیری موضوعاتی از قبیل واگذاری دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه پیام نور و عکس روی جلد کتب درسی، وقتی باقی ماند؛ شایسته است که به این مطالبات به حق بپردازید.
به همین جهت در پایان از حضرتعالی درخواست می‏ شود که برای تصریح و پاسخگویی به مطالباتی که چندی از آنان فهرست وار ارائه گردید؛ در جلسه‌ای که با حضور فرهیختگان استان بوشهر و توسط بسیج دانشجویی برگزار می‌شود، حضور بهم رسانید.
لازم به ذکر است که تا مشخص شدن و تعیین ساز و کار رسیدگی به مطالبات مطروحه، پیگیری‏‌های بسیج‏ دانشجویی از دستگاه‏‌های مربوطه کشور ادامه خواهد داشت.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب