5:32:44 - دوشنبه 4 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌برداری از مخازن ذخیره سوخت در سه بندر
بهره‌برداری از مخازن ذخیره سوخت در سه بندر
رییس نیروگاه اتمی بوشهر: نیروگاه اتمی بوشهر دو نوع تعمیرات اساسی و نیمه اساسی دارد که اورهال امسال نیروگاه اتمی بوشهر از نوع نیمه اساسی است

بهرهبرداری از مخازن ذخیره سوخت در سه بندربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سیاوش ارجمند زاده بیان کرد: با توجه به اینکه عملیات‎های جستجو و نجات دریایی در تمام طول شبانهروز انجام میگیرد و ممکن است در یک روز چندین عملیات انجام شود، به علت ظرفیت محدود سوخت شناورهای ناجی، این شناورها نیازمند سوختگیری دوباره هستند.

خبر جدید  ضرورت حمایت از تولیدات استانی با هدف رونق تولید

وی خاطرنشان کرد: فرایند ثبت درخواست و دریافت سوخت از شرکت پخش فرآورده های نفتی در سریعترین حالت نزدیک به پنج ساعت طول میکشد که این امر میتواند در عملیات جستجو و نجات وقفه ایجاد کند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان با اشاره به اینکه با افزایش سفرهای دریایی در ایام تعطیلات نوروزی ماموریت شناورهای ناجی هم افزایش مییابد اضافه کرد: اکنون با بهرهبرداری از مخازن ذخیره سوخت در بنادر خارگ، عامری و دیر، شناورهای ناجی ۸،۲ و ۹ بهسرعت میتوانند سوختگیری کرده و به انجام علمیات جستجو و نجات بپردازند.

خبر جدید  صدور بیش از ۱۷ میلیون تن کالا از گمرکات استان بوشهر

ارجمند زاده کیفیت بالای سوخت را یکی دیگر از مزایای وجود این مخازن عنوان و تاکید کرد: همه استانداردهای لازم در ساخت مخازن سوخت به کار گرفته شده و گواهینامههای مربوط نیز دریافت شده است.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب