21:01:24 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌برداری از ۴۰ طرح صنعتی در استان بوشهر تا پایان سال جاری
بهره‌برداری از ۴۰ طرح صنعتی در استان بوشهر تا پایان سال جاری
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر،رسول گورکی اظهار کرد: پیشبینی میشود تعداد ۴۰ طرح صنعتی با سرمایهگذاری ۲۶ هزار میلیارد ریال با ایجاد اشتغال یکهزار و ۱۰۰ نفر تا پایان سال جاری در استان بوشهر به بهرهبرداری برسد. وی اضافه کرد: در صورت تأمین اعتبار مالی، تعداد […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر،رسول گورکی اظهار کرد: پیشبینی میشود تعداد ۴۰ طرح صنعتی با سرمایهگذاری ۲۶ هزار میلیارد ریال با ایجاد اشتغال یکهزار و ۱۰۰ نفر تا پایان سال جاری در استان بوشهر به بهرهبرداری برسد.

وی اضافه کرد: در صورت تأمین اعتبار مالی، تعداد ۴۰ طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در زمینه صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، کانی غیرفلزی و … در بوشهر به بهرهبرداری میرسد.

خبر جدید  برپایی نمایشگاه خطرسنجی بیماری‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر

رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر با بیان برنامهریزیهای صورت گرفته در حوزه صنعت عنوان کرد: طبق وضعیت موجود تعداد ۵۹۵ فقره جواز تأسیس صنعتی با پیشبینی سرمایهگذاری ۲۳۲ هزار و ۴۰۳ میلیارد ریال، اشتغال ۲۰ هزار و ۶۹ نفر در زمینه صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، کانی فلزی و غیرفلزی، صنایع پتروشیمی و … در بوشهر در سطوح مختلف پیشرفت فیزیکی موجود است.

خبر جدید 

گورکی تصریح کرد: بوشهر با وجود چند شهرک صنعتی، نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی دارای امکانات و زیرساخت مطلوبی برایسرمایهگذاری در طرحهای بزرگ، متوسط و کوچک صنعتی بوده که با توجه به مشوقهای موجود ازجمله تسهیلات بانکی مناسب و سایر برنامههای حمایتی ویژه سرمایهگذاری تولیدی در سطح کشور و استان، بستری مناسب برای ایجاد و یا توسعه سرمایهگذاری فراهم است.

خبر جدید  خانواده پرانرژی و سرزنده جامعه پویا و خلاق به بار می‌آورد

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/۴۰۷۸/


منبع :: بهره‌برداری از ۴۰ طرح صنعتی در استان بوشهر تا پایان سال جاری

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب