20:21:36 - شنبه 16 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌برداری یا آغاز اجرای ۴۵۱ طرح کشاورزی همزمان با سفر رئیس جمهور
بهره‌برداری یا آغاز اجرای ۴۵۱ طرح کشاورزی همزمان با سفر رئیس جمهور
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: بهره‌برداری و اجرای چهار طرح توسعه بندر بوشهر همزمان با سفر رئیس جمهور به استان و با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز می‌شود.

بهرهبرداری و اجرای 451 طرح کشاورزی همزمان با سفر رئیس جمهوربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با بهرهبرداری از این طرحها، ۶ هزار و ۸۸۷ نفر صاحب شغل میشوند.

محمدتقی منوچهری افزود: از جمله این طرحها میتوان به ۳۱۹ طرح در حوزههای آب، خاک و آبخیزداری اشاره کرد که با اعتبار ۵۴۹ میلیارد ریال اجرا شده است.

وی ادامه داد: فردا ساخت بزرگترین شهرک شیلاتی کشور با سرمایهگذاری بیش از ۲۶۲ میلیارد تومان به همت بخش خصوصی در بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه آغاز میشود که با تکمیل آن، زمینه اشتغال هزار و۴۶۰ نفر فراهم میشود.

خبر جدید  دستگیری پنج متخلف شکاروصید در دشتی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر، آغاز اجرای فاز نخست شبکههای فرعی نخیلات دشتستان به مساحت ۱۰هزار و ۱۰۰ هکتار و اعتبار ۱۸۰۰ میلیارد ریال را از دیگر طرحها عنوان کرد وگفت: با حضور وزیر جهادکشاورزی ۱۴ طرح صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی با ظرفیت ۳۵ هزار تن و اعتبار ۲۸۷ میلیارد ریال افتتاح میشودکه زمینه اشتغال ۱۲۵ نفر را فراهم کرده است.

خبر جدید  تداوم گرمای هوا در استان بوشهر

منوچهری یادآور شد: ۹۵ طرح گلخانهای هم در سطح ۱۰۳ هکتار با اعتبار هزار و ۷۰ میلیارد ریال و ایجاد هزار و ۳۰ فرصت شغلی، به بهرهبرداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: فردا ۶۴۰ طرح برخوردار از تسهیلات توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری نیز با اعتبار هزار و ۴۲۵ میلیارد ریال و ایجاد هزار و ۴۲۹ فرصت شغلی افتتاح خواهد شد.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

خبر جدید  نوروز بارانی استان بوشهر
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب