3:20:20 - شنبه 23 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌گیری از مشارکت مردم در عرصه بهداشت و درمان باید افزایش یابد
بهره‌گیری از مشارکت مردم در عرصه بهداشت و درمان باید افزایش یابد
بوشهر – معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه فضای بهداشتی و درمانی کنونی کافی نیست، گفت: بهره‌گیری از مشارکت مردم در عرصه بهداشت و درمان باید افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رئیسی عصر جمعه در بازدید از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ایام نوروز اظهار داشت: امروز بازدیدی را از مراکز عرضه مواد غذایی و همچنین مراکز بهداشتی و درمانی استان بوشهر داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: در سطح کشور ۲۶ هزار مرکز بهداشتی درمانی فعال است که این مراکز جوابگوی نیازهای سطح کشور نیستند و باید با مشارکت مردم زمینه تقویت این مراکز فراهم شود.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: اگر مردم شکایتی داشته باشند یا موضوعی باشد با سامانه ۱۹۰ تماس بگیرند و موضوع را مطرح کنند و انتظار داریم مردم مشارکت مردم را در این زمینه شاهد باشیم.

خبر جدید  ۶۴۵ پایگاه جمع‌آوری زکات فطریه در استان بوشهر ایجاد شد

وی یکی از اولویت‌های سال ۹۸ را پیوست اجتماعی برای بسته‌های خدمتی عنوان کرد و ادامه داد: باید اثرگذاری کار ما روی اجتماع و اثرگذاری اجتماع روی کار ما بررسی شود و ارتباط بین‌بخشی و ارتباط با مردم افزایش یابد.

رئیسی بر لزوم استفاده از امکانات و زیرساخت‌های موجود در قرن ۲۱ تاکید کرد و افزود: با توسعه زیرساخت‌های الکترونیک باید برنامه‌های کاربردی مختلفی وجود داشته باشد که افراد بتوانند به وسیله آن اطلاع‌رسانی کنند و مهم‌تر از آن بتوانیم بسته‌های خودمراقبتی ایجاد کنیم.

خبر جدید  100میلیارد ریال برای جاده دلوار- جائینک اختصاص یافت

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در زمینه بهداشت و درمان، تصریح کرد: باید از بخش خصوصی در حوزه نظارت کمک بگیریم.

وی تاکید کرد: باید یک ارتباط خوب بین فعالیت‌های حوزه‌های مختلف محیط زیست، سازمان غذا و دارو، سازمان صنعت و معدن، جهاد کشاورزی و وزارت بهداشت و درمان برقرار شود.

رئیسی به تنوع زیستی و ظرفیت‌های از جمله نیروگاه اتمی و پارس جنوبی اشاره کرد و افزود: استان بوشهر در معرض تهدیدهای مختلفی است که باید برنامه‌های ویژه‌ای در زمینه بهداشت محیط داشته باشیم.

خبر جدید  وضعیت جوی استان بوشهر ناپایدار است/ احتمال رعدوبرق و بارش باران

وی به سفر اخیر رئیس جمهور به استان بوشهر اشاره کرد و گفت: با تاکید رئیس‌جمهور، تعدادی از وزارت‌خانه‌ها موظف شدند که راهکارهای اساسی برای رفع آلایندگی پارس جنوبی را اتخاذ کنند.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: یک مرکز تحقیقات برای جنوب استان بوشهر و منطقه پارس جنوبی تصویب شده است که به عنوان یک دیده‌بان می‌تواند نقش‌آفرینی کند.

کد خبر ۴۵۷۳۹۰۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب