3:10:28 - چهارشنبه 6 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوشهر|هفته‌های قرآنی در ۵ استان کشور برگزار شد
بوشهر|هفته‌های قرآنی در ۵ استان کشور برگزار شد
ناظر طرح هفته‌های قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هفته‌های قرآن و عترت امسال در ۵ استان برگزار شد و مورد استقبال مردم به ویژه جامعه قرآنی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی،ایرج دلاور رفیعیعصر امروز در حاشیه برگزاریآیین قرآنی در خورموجدر گفتوگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه هفته قرآن و عترت نقش مهمی در گسترش و ترویج فرهنگ قرآنی دارد اظهار داشت:تحقق زیست بوم قرآنی و عملیاتی شدن سبک زندگی اسلامی و سیره ائمه معصومین (ع)در زندگیاز اهداف مهم برگزاری هفتههای قرآن و عترتاست.

وی ترویج و تبلیغ فرهنگ و مفاهیم قرآنی را از دیگر اهداف برگزاری هفتههای قرآن و عترت دانست و تصریح کرد:توجه بهسطح کمی و کیفی فعالیتهای قرآنی و افزایش ارتباط سازمانی و تعامل مثبت بین دستگاههای فعال در حوزه فرهنگ و قرآن از دیگر اهداف برگزاری هفته قرآنی است.

ناظر طرح هفتههای قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تاکید برمشارکت همه دستگاههای فرهنگی در امر ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه گفت:هفتههای قرآنی و عترت امسال در ۵ استان برگزار شد و مورد استقبال مردم به ویژه جامعه قرآنی قرار گرفت.

رفیعی با بیان اینکه امسالدومین دوره هفته قرآن و عترت در استانهابرگزار شده است افزود: این برنامه دراستان فرهنگی دوست داشتنی بوشهر با شکوه خاصی برگزار شد که نشان از انس داشتن مردم این استان به کتاب وحی است.

وی بیان کرد: در برنامه هفته قرآن و عترت، تنوع در رشتههای فرهنگی، بخش کودکان و خصوصا رشتههای خاص استان بوشهر مانندپامنبری و شروه خوانی به شکل خوب برگزار شد.

ناظر طرح هفتههای قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: شاخص برنامهها با تقویت و مشارکت بخش مردمی در اجرای برنامههای قرآنی و توجه ویژه به حوزه عترت و درقالب موضوع سبک زندگی اسلامی و تبلیغ و ترویج مفاهیم حیات بخش قرآنی مورد توجه است.

رفیعی تاکید کرد:فعالیتهای معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تمام استانهای کشور است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب