11:22:30 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوشهر| انتصاب مدیران زن در وزارت کشور افزایش یافت
بوشهر| انتصاب مدیران زن در وزارت کشور افزایش یافت
مشاور امور بانوان و خانواده وزارت کشور گفت: در راستای تحقق ۳۰ درصدی انتصاب مدیران بانو در دستگاه‌های اجرایی این مهم در ادارات تابع وزارت کشور و استانداری‌ها افزایش قابل توجهی یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، فریبا نظریپورکیایی صبح امروز در نشست با مدیران کل دفاتر امور بانوان و خانواده استانداریهای سراسر کشور در بوشهر با بیان اینکه بانوان در جامعه نقش مهم و تاثیرگذاری دارند اظهار داشت: برای استفاده از بانوان توانمند و شایسته در پستهای مدیریتی در راستای تاکید رئیس جمهور بر تحقق سهم ۳۰ درصدی زنان از پستهای مدیریتی اکنون این مهم روند روبه رشدی دارد.

وی، از ارتقاء کمی و کیفی توانمندی بانوان در تحقق ۳۰ درصدی انتصاب مدیران خبر داد و بیان کرد:انتصاب مدیران بانو در ادارات تابع وزارت کشور افزایش قابل توجهی یافته که این وضعیت در استانداریها مطلوب و روبه رشد است.

مشاور امور بانوان و خانواده وزارت کشور با بیان اینکه انتصاب مدیران بانو در استان بوشهر افزایش یافته است تصریح کرد: استاندار بوشهر قول داده است که با توجه به توانمندی بانوان این استان انتصاب مدیران بانو افزایش یابد.

نظریپورکیایی با تاکید بر تعامل سازنده با سایر نهادها و سازمانها افزود: استفاده از تجارب بانوان در زمینه همکاری و تعامل با سایر نهادها و سازمانها در تحقق مطالبات بانوان اثرگذار است.

وی با تاکید بر نقش بانوان توانمند در توسعه و پیشرفت بیان کرد: وزارت کشور در عرصه استانداریها، فرماندارها، بخشداریها و دهیاریها بیش از هر وزارتخانه دیگر در انتصاب زنان در پستهای مدیریتی پیشتاز بوده است.

مشاور امور بانوان و خانواده وزارت کشور با بیان اینکه زنان شایسته و توانمند باید در این عرصه به درستی نقش آفرینی کنند خاطر نشان کرد: نظام مدیریتی به مدیران خلاق، کوشا و پاکدست نیاز دارد که در این عرصه بانوان توانمند باید نقش آفرینی کنند.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب