12:35:19 - پنج‌شنبه 16 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوشهر| تارتار: دوست دارم بازی فردا را ببریم، اما پرسپولیس قهرمان شود
بوشهر| تارتار: دوست دارم بازی فردا را ببریم، اما پرسپولیس قهرمان شود
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در این بازی مثل ۲۹ بازی گذشته با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد و سعی می‌کنیم نتیجه خوبی بدست بیاوریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جم، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: در این بازی مثل ۲۹ بازی گذشته با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد و سعی میکنیم نتیجه خوبی بدست بیاوریم. بازی کردن با بهترین تیم ایران در دو سه سال گذشته آسان نیست. پرسپولیس تیم بزرگ و قابل احترامی است، اما بازیکنانم در طول هفته روحیه خوبی داشتند. امیدوارم هر سه امتیاز بازی را بگیریم.

وی در مورد روند تیم پارس جنوبی تصریح کرد: سال گذشته هشدارهایی داده بودم و شاید مردم فکر میکردند من بهانه میآورم، اما سیر نزولی ما از سال گذشته در نیم فصل دوم آغاز شد. مشکلات مالی و جدا شدن بازیکنان با کیفیت تأثیرگذار بود. در نیم فصل اول توانستیم خودمان را جمع کنیم، اما نیم فصل دوم مشکلات بیشتر شد و کار به اعتصاب کشیده شد. با وجود بازی با کیفیتی که نشان دادیم، نتوانستیم نتایج سال گذشته را بگیریم. تجربه نشان داده که وقتی مسئولان شهری حمایت نکنند، محکوم به نابودی هستند. تیم صدر جدول به این شهر آمده و جام قهرمانی آوردهاند. این مسئله به خاطر پارس جنوبی جم است.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی تصریح کرد: شما باید کمک و حمایت کنید. اگر قرار است مسئولان را زیر فشار بگذارید. نمیخواهم شما را تحریک کنم و شاید فردا روزی من نباشم. دوست ندارم از این تیمی که حضور داشتهام بروم، اما نگذارید این تیم در سالهای آینده خدای ناکرده به دستههای پایینتر سقوط کند.

تارتار در رابطه با هفته پایانی لیگ برتر گفت: چون فردا بازی داریم، اجازه دهید همه چیز به پایان برسد و بعدا درباره این قضیه صحبت کنیم. پرسپولیس در طول فصل یک شکست داشته و همه بحث داوری آن بازی را میدانند. ضمن احترام به پرسپولیس و هوادارانش توانایی شکست این تیم را داریم. ما تیمهای بزرگی را در این شهر شکست دادهایم.

وی در خصوص پیشبینیاش از بازی فردا عنوان کرد: چون شانس قهرمانی نداریم، صادقانه صحبت میکنم، دوست دارم بازی فردا را ببریم، اما پرسپولیس قهرمان شود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بار دیگر در رابطه با وضعیت پارس جنوبی گفت: در گذشته در شهرهای دیگری کار کردهام و میتوانید این را بررسی کنید. در رشت من به علیرضا جهانبخش بازی دادم. علیرضا نقیزاده در ماشینسازی بازی میکند و به این بازیکنان بها دادیم. در شهر ما این پتانسیل وجود دارد، اما در تیمهای دیگری حضور دارند. اولویت ما اول باید این باشد که تیم در لیگ برتر باشد. اگر هدف این است که نیروی بومی مطرح شود و به تهران یا شهرستانهای دیگر برود، قید تیمداری را بزنیم. من خیلی گشتم و از بازیکنان تست گرفتم، اما بازیکنی پیدا نکردم که در لیگ برتر از او استفاده کنم.

تارتار در خصوص اینکه پرسپولیس برای قهرمانی میآید، تصریح کرد: شاید مردم این شهر و پرسپولیسیها دوست داشته باشند قهرمان شوند، اما من به عنوان مربی نمیتوانم نظری بدهم. ما باید تمام تلاشمان را برای پیروزی انجام دهیم.

وی در خصوص حضور سرمربی جدید تیم ملی در ایران عنوان کرد: من رزومه او را ندیدهام، چون بازی فردا حساس است و تمرکزمان برای این بازی است. من به فکر سرمربی تیم ملی نبودم، اما انتظارات به خاطر حضور در جام جهانیهای پی در پی بالا برده و امیدوارم موفق باشد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پایان گفت: من مردم این شهر را دوست دارم و میخواهم این تیم سر و سامان بگیرد.

انتهای پیام/


منبع :: بوشهر| تارتار: دوست دارم بازی فردا را ببریم، اما پرسپولیس قهرمان شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب