19:34:15 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوشهر| خیران گناوه‌ای بیش از ۳ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند
بوشهر| خیران گناوه‌ای بیش از ۳ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند
مدیر کمیته امداد شهرستان گناوه با بیان اینکه حامیان ایتام امسال ۸.۷ میلیارد ریال به آنان پرداخت کرده‌اند گفت: خیران و نیکوکاران گناوه‌ای امسال افزون بر ۳.۱ میلیارد ریال برای رسیدگی به نیازمندان کمک کرده‌اند.

مراد شمس الدینی در گفتوگوبا خبرنگار تسنیم در گناوه با تبریک هفته نیکوکاری اظهار داشت: امروز وظایف کمیته امداد تنها پرداخت کمکهای نقدی به نیازمندان نیست، بلکه خدمات فرهنگی، آموزشی، اشتغال و درمانی نیز ارائه میشود.

وی افزود: در حوزه درمان کمیته امداد این شهرستان امسال ۴۵۰ مورد کمک به پرداخت فرانشیز در شهرها و مناطق محروم این شهرستان پرداخت کرده است.

مدیرکمیته امداد شهرستان گناوه زسیدگی به بیماران صعبالعلاج را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در زمینه کمک به خرید تجهیزات برای بیماران صعب العلاج امسال ۸۰ مورد با مبلغی افزون بر ۳۰۰ میلیون ریال کمک شده است.

شمس الدینی با اشاره به اینکه یکی از فعالیتهای کمیته امداد در زمینه ارتقاء سلامت و بهداشت خانوادهها است تصریح کرد: در همین راستا از ابتدای امسال تاکنون برای کمک به ارتقاء شاخصهای بهداشتی مددجویان۲۵۰ مورد با مبلغی افزون بر ۲۰۷ میلیون ریال هزینه شده است.

وی از دریافت مستمری ۳ هزار و ۸۵۴ خانوار در این شهرستان خبر داد و گفت: برای۳هزار و ۸۵۴ مورد بیمه خدمات درمانی مددجویان شهری و حق بیمه اجتماعی ۱۴۴ مددجو نیز پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان گناوه عنوان کرد: کمک به رفع سوء تغذیه مادران یکی دیگر خدمات ارائه شده است که در این راستا ۳۴۵ نفر با مبلغی بیش از۳٫۷ میلیارد ریال از این خدمات بهره مند شدند.

وی خاطر نشان کرد: در زمینه کمکهای فرهنگی ۶۵۹دانش آموز نیازمنددر شهرها و مناطق محروم این شهرستان مورد حمایت قرار گرفتند.

مدیرکمیته امداد شهرستان گناوه به کمک به تحصیل دانشجویان و طلاب علوم دینی اشاره و خاطر نشان کرد: برای تحصیل ۱۲۷ طلاب و دانشجو در شهرها و مناطق محروم این شهرستان ۵۰۹ میلیون ریال هزینه شده است.

شمس الدینی اظهار کرد: از دیگر فعالیتهای حمایتی کمیته امداد میتوان به کمک به امر ازدواج، تامین لوازم ضروری خانوادهها، کمک به اجاره و ودیعه مسکن و اعطاء وامهای مختلف اشاره کرد.

وی با بیان اینکه اکنون ۶۴۴ حامی در طرح اکرام و محسنین با کمیته امداد این شهرستان همکاری دارد، عنوان کرد: اکنون تعداد ۱۷۹ فرزندان ایتام و ۳۳۱ نفر نیز فرزندان محسنین از خدمات حامیان بهره میبرند.

مدیرکمیته امداد شهرستان گناوه با اشاره به اینکه اکنون ۷۵ نفر از فرزندان طرح محسنین فاقد حامی هستند، خاطرنشان کرد: امسال حامیانافزون بر ۸٫۷ میلیارد ریال به ایتام تحت پوشش پرداخت کردهاند.

وی گفت: بیش از ۸ هزار صندوق صدقات در این شهرستان وجود دارد که افزون بر ۳٫۱ میلیارد ریال برای رسیدگی به نیازمندان کمک کردهاند.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب