19:45:15 - چهارشنبه 6 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوشهر میزبان کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت
بوشهر میزبان کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت
در آستانه عید نوروز جشن نیکوکاری در ۸۰۰ مدرسه استان بوشهر برگزار شد.

بوشهر میزبان کنگره ملی شهدای وزارت بهداشتبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست با خبرنگاران گفت: وزارت بهداشت ۴۰۰ شهید در جنگ تحمیلی تقدیم انقلاب کرده که ۸ شهید سهم استان بوشهر بوده است، همچنین اکنون ۳۵ آزاده در این دانشگاه در حال فعالیت هستند.

سعید کشمیری افزود: پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ۲۱ اسفند در بوشهر برگزار میشود.

خبر جدید  ورود سامانه جدید بارشی به کشور

وی با بیان اینکه این کنگره با حضور وزیر بهداشت و ۵۷ خانواده شهید برگزار خواهد شد اضافه کرد: ۶۰۰ مهمان به این کنگره دعوت شدهاند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: رونمایی از یادمان شهدای گمنام در واحد پردیس این دانشگاه از برنامههای جانبی کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

وی با اشاره به طرحهای حوزه بهداشت و درمان در استان گفت: ۳۵ طرح تکمیل شده و ۱۵ طرح نیز آماده کلنگ زنی است که در سفر وزیر بهداشت یا رییس جمهور به استان به بهرهداری خواهند رسید یا اجرای آنها آغاز خواهد شد.

خبر جدید  جامعه نباید نگاه سرزنش‌آمیزی به بیماران کرونایی داشته باشد

کشمیری با بیان اینکه در ۵ سال اخیر بیش از ۱۵۰ مراکز درمانی نوسازی و بهسازی شده است افزود: متوسط عمر مراکز درمانی استان اکنون به کمتر از ۱۰ سال رسیده است.

وی با اشاره به پیشرفت ۳۵درصدی بیماستان ۱۲۰ تختخوابی ۱۷ شهریور برازجان افزود: یک بیمارستان ۱۸۰ تختخوابی قلب با مشارکت نیروگاه اتمی بوشهر در حال ساخت است و بیمارستان فاطمه زهرا نیز بهصورت ۱۶۰ تختخوابی درصدد ساخت هستیم.

خبر جدید  ورودی دیلم کنترل شود/ لزوم پرهیز از ترددهای غیرضروری به خوزستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: هماکنون دو بیمارستان ۶۰ تختخوابی خصوصی در استان درحال ساخت است که پیشرفت خوبی دارند.

وی با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در استان گفت: از زمان اجرای این طرح بیش از ۲۸هزار زایمان طبیعی در بیمارستانهای استان انجام شده است.


منبع :: http://boushehr.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب