20:41:30 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوشهر| نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین گناوه برگزار می‌شود
بوشهر| نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین گناوه برگزار می‌شود
در قالب دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین شهرستان گناوه برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناوه،معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهرعصر امروز در گفتوگو با خبرنگاراندر گناوه با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه ویژه دختران و زنان اظهار داشت: جشنواره مادرانه با رویکرد کار آفرینی در شهرستان گناوه اجراء شده است.

محمد مظفری با بیان اینکه توجه به مشارکت زنان در فعالیتهای اجتماعی در اولویتها است تصریح کرد:طرح مادرانه با پیشنهاد و مدیریت سازمان مردم نهاد نیمدری سبز عملیاتی شده که شهرها و روستاهای گناوه را در بر میگیرد.

وی از برگزارینمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین گناوه خبر داد و بیان کرد:نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین با مشارکت موسسه نیمدری سبز و با همکاری فرمانداری و شهرداری به مدت چهار روز در گناوه برگزار میشود.

معاون امور اجتماعی وفرهنگی استانداری بوشهر با بیان اینکه بیش ۲۰ بانوی کار آفرین گناوهای در نمایشگاه مشارکت میکنند افزود: محصولاتی مثل البسه، گل و گیاه، وسایل تزیینی، هنرهای دستی، موادغِذایی و دیگر محصولات در این نمایشگاه عرضه میشود.

مظفریخاطر نشان کرد:دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه با رویکرد توانمند سازی و کار آفرینی بانوان در اسفند با تاکید بر برگزاری کارگاههای آموزشی در حوزه کارآفرینی برگزار شده است.

معاون دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری بوشهر از برگزاری برنامه های فرهنگی ورزشی و تفریحی ویژه بانوان در این جشنواره خبرداد و افزود: بانوان برگزیده گناوهای در جریان این جشنواره تجلیل میشوند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب