3:10:32 - چهارشنبه 6 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوشهر| ۲۱۵ میلیارد ریال پروژه در عالیشهر افتتاح و اجرایی شد
بوشهر| ۲۱۵ میلیارد ریال پروژه در عالیشهر افتتاح و اجرایی شد
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر بوشهربا اشاره به افتتاح و اجرای شش پروژه با اعتبار ۲۱۵ میلیارد ریال در عالیشهر گفت: این پروژه‌ها در هفته فرهنگی عالیشهر انجام و در این هفته ۴۰ برنامه اجراء شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی مقاتلی ظهر امروز در نشست بررسی اجرای برنامه هفته فرهنگی در عالیشهر با تاکید بر استقبال از برنامه یاد شده اظهار داشت: هفته فرهنگی با رویکرد افزایش نشاط ، خلاقیت اجتماعی و توسعه فرهنگ عمومی در عالیشهر اجراء شد.

وی با اشاره به افتتاح طرح‌های عمرانی در هفته یاد شده تصریح کرد:در هفته فرهنگی عالیشهر ۵ پروژه عمرانی از جمله مجتمع فرهنگی هنری آفتاب با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر بوشهربا اشاره به افتتاح? و اجرای شش پروژه? با اعتبار ۲۱۵ میلیارد ریال در عالیشهر گفت: پروژه‌هایی با اعتبار ۱۸۳ میلیارد ریال در هفته فرهنگی عالیشهر افتتاح? و عملیات اجرایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شد.

مقاتلی با بیان اینکه در این هفته ۴۰ برنامه اجراء شد گفت: سال آینده پروژه‌هایی در? بخش فرهنگی همچون کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افتتاح می‌شود که نقش مهمی در تامین مطالبات قشر دانش آموز دارد.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های متعدد در هفته فرهنگی عالیشهر عنوان کرد: در برگزاری این برنامه‌ها که برای? نخستین بار در سطح عالیشهر با عنوان هفته فرهنگی اجرا شد که از دست اندرکاران قدردانی می‌شود.

وی برگزاری بازی‌های بومی محلی در مدارس، اجرای تئاتر خیابانی در بوستانها، شب شعر و مسابقه مشاعره، کارگاه آموزشی، سمینار، اکران فیلم‌های سینمایی، برگزاری جشن، نمایشگاه عکس و اجرای ۱۰ غرفه صنایع دستی را از جمله برنامه‌های هفته فرهنگی عالیشهر دانست.

مشاور فرهنگی اجتماعی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر نیز با بیان اینکه بودجه هزینه شده در این برنامه‌ها از شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور اختصاص یافته است، عنوان کرد: شهر جدید عالیشهر بعد از شهر جدید صدرا شیراز دومین شهر در سطح کشور می باشد که اقدام به برگزاری هفته فرهنگی کرده است .

فاطمه بحریاری از اجرای این هفته در هر سال خبر داد و خاطر نشان کرد: طی دو سال اخیر شرکت عمران شهر جدید عالیشهر حدود ۲۰۰ برنامه فرهنگی در شهر عالیشهر اجرا کرده است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب